Skocz do zawartości
Nerwica.com

POMOCY


zaria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 8 miesiecy temu urodzilam slicznego synka kocham go nad zycie :) ale cos jest ze mna nie tak tez tak było jak byłam w ciązy wszystko potrafi mnie wyprowadzic z równowagi nawet najprostsze rzeczy nie wiem co sie ze mna dzieje, mam 29 lat a czuje sie jak bym miała z 70 nic mi sie nie chce wszystko sprawia mi trudnosc oprócz kłócenia sie z mezem bo to wychodzi mi najlepiej, nasze stosunki nie sa najlepsze do wszystkich dosłownie i o wszystko mam pretensje nie radze sobie z najprostszymi obowiązkami najlepiej by było jak by wszyscy zostawili mnie w spokoju. w tych moich nerwach mowie rzeczy których nie mysle i wiem ze ranie wszystkich wokół siebie. Mozne zna ktos jakis sposób zebym mogła sobie z tymi nerwami poradzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a myslisz ze nie probowałam? probowałam ale kazdy z tekstek " no ale jak moge Ci pomóc? " przeciez gdybym wiedziała to juz dawno nie bylo by problemu z mezem tez rozmawialam to tak jakby mowil do supa soli. a ten psycholog to naprawde chcialabym zeby byla ostatecznosc. Ciezko bedzie mi sie otworzyc i tek szczerze porozmawiac o uczuciach jakie mi towarzysza to nie jest takie proste przynajmniej dla mnie. Te moje nerwy i brak siły i zle samopoczucie to jest wierzchołek gory lodowej - tak mi sie wydaje. Tragedia ta moja psychika tragedia. Zawsze umiałam sobie ze wszystkim radzic i zyc do przodu a tu taki dol taka bezradnosc nad tym wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaria, a skad jestes , moze mogłabym pomóc Ci poszukac psychoterapeuty...jak chcesz to na pw napisz..., zobaczysz wszystko się jakoś ułoży, ludzie którzy tego nie przeżyli nie rozumieja...mój chłopak od roku dopiero w miarę kuma co się ze mna dzieje...a wcześniej tez był bezradny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak przed ciaza było ok, tak badałam tarczyce, niby wyszlo ok tzw wynik był przedziału najwyzszy jeszcze troche a by przekroczył gorna granice "widełek" na usg wyszły jakies male zmiany dostalam tabletki ale zabardzo nie pomogły

 

-- 04 cze 2012, 09:19 --

 

z konina ale nie chciałabym isc w swoim srodowisku do lekarza , myslalam moze o kaliszu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×