Skocz do zawartości
Nerwica.com

Siemanko :)


blane

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, na początek może zacne od tego że chyba nigdy w życiu nie pomyślałbym że wejdę na forum psychologiczne, i że w ogóle będę miał tak poważne problemy ze sobą.

 

a więc tak, nazywam się Fabian, mam 18 lat i mieszkam w Holandii od ponad 2 lat :)

Jak pewnie większość na tym forum, od pewnego czasu nie radzę sobie ze swoim życiem, ze sobą... Moje życie zmieniło się że tak powiem '' o 180 stopni ''

 

Od razu przejdę do pytania, w jakim dziale najlepiej mógłbym opisać swoje problemy oraz oczekiwać jakiejś pomocy ze strony innych użytkowników ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

myślę, że powinieneś napisać w takim dziale który najlepiej opisuje Twoje problemy.

Tu taki spis:

  • depresja =
depresja-f18.html
nerwica lękowa = nerwica-lekowa-f1.html
nerwica natręctw = nerwica-natrectw-f12.html
schizofernia = schizofrenia-f46.html

itakdalej..

 

Nie opisałeś ich dokładniej więc nie wiadomo. Jeśli dalej nie wiesz który dział Ci odpowiada, napisz tutaj parę zdań o sobie. Fakty z życia i przykłady Twojego "nie radzenia sobie z życiem" mile widziane. Pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kołatanie serca, lęk przed zawałem i śmiercią, utrata przyjemności z czegokolwiek , coraz częstszy brak sensu do wszystkiego, bardzo częste skupianie się na swoim biciu serca, mierzenie co godzinę pulsu.. takie mniej więcej ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×