Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was wybiera się na wykłady otwarte do ośrodka Rozmowa 18 i 26 maja ?

 

tematy :

 

Kiedy w świecie dziecka powstają dwa domy - czyli rodzina w sytuacji rozwodu.

 

Czego i w jakim wieku potrzebuje dziecko od rodzica? Jak to czego nie dostaliśmy w dzieciństwie może wpływać na nasze dorosłe życie?

 

Wykłady są bezpłatne.

 

Jakby ktoś się wybierał proszę o kontakt pw/ gg , razem raźniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dupa marzy o plenerze, ale w przyszłym tygodniu, od poniedziałku włącznie, bo teraz mam szkołę - właśnie wróciłam. Piję Wojaka mocnego, zbieram siły na jutrzejsze zajęcia - wasze zdrowie ! :papa: Jak ja wrócę ze szkoły to mam dosyć, taka już jestem rachityczka. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja dupa wołowa będzie w sobotę 250km od poznania na innym spotkaniu w plenerze

 

 

A moja wołowinka będzie zmieniała lek i nie wie jak będzie się czuła. Chętnie bym poznał ludzi stąd, takich jak ja. Jestem jednak na etapie - chcę, aleeee.... Kur*** :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja wołowinka będzie zmieniała lek i nie wie jak będzie się czuła. Chętnie bym poznał ludzi stąd, takich jak ja. Jestem jednak na etapie - chcę, aleeee.... Kur*** :bezradny:

 

Powiem Ci z autopsji - nie ma co się zastanawiać, warto przyjść, baaardzo sympatyczni ludzi, ciepło przyjmują każdą osobę :)

Wiem, bo sama zastanawiałam się sporo czasu. Warto się przełamać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja wołowinka będzie zmieniała lek i nie wie jak będzie się czuła. Chętnie bym poznał ludzi stąd, takich jak ja. Jestem jednak na etapie - chcę, aleeee.... Kur*** :bezradny:

 

Powiem Ci z autopsji - nie ma co się zastanawiać, warto przyjść, baaardzo sympatyczni ludzi, ciepło przyjmują każdą osobę :)

Wiem, bo sama zastanawiałam się sporo czasu. Warto się przełamać!

 

Skoro tak, to bardzo chętnie. Gdzie i kiedy?? :?:

 

-- 04 maja 2012, 08:23 --

 

Cześć ponownie wszystkim.

 

Mam prośbę. Szukam dobrego psychiatry w Poznaniu, najlepiej na NFZ. Polećcie mi proszę kogoś, bo zwariuje. Ten mój w ogóle mnie nie słucha. Wciąż tylko terapia , terapia, terapia. Do terapii trzeba być gotowym, a mi myśli po prostu uciekają jak rozmawiam z psychologiem. Idę gdzieś na około w swojej wypowiedzi zamiast powiedzieć wprost co myślę i kończę na ciszy. Zamykam się.

Tłumaczyłem konowałowi, ale on mnie nie słucha. Męczę się strasznie.

 

Bardzo Was proszę pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

garfield, jestem za :D To w niedzielę o 19:00, przy pręgierzu :?: Może się wychoruję do tego czasu bo mnie przeziębienie uziemiło :?

 

Chętnie bym poznał ludzi stąd, takich jak ja. Jestem jednak na etapie - chcę, aleeee.... Kur*** :bezradny:

Zatem zapraszamy na najbliższe spotkanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×