Skocz do zawartości
Nerwica.com

chciałabym porozmawiać


ninaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tutaj ponieważ czuję, że dzieje się coś złego. Nie radzę sobie z własnym życiem, boję się zmian, nie radzę sobie w pracy, czuję się gorsza od innych. Mam kochającą rodzinę i cudownego narzeczonego ale nie dziele się z nimi moimi problemami. Udaję, że wszystko jest w porządku a tak naprawdę chciałabym chyba, żeby zauważyli że nie wszystko jest takie jak się wydaje. Zawsze wszyscy mieli wobec mnie wysokie wymagania, czułam ze musze być najlepsza a teraz , z biegiem lat ciągle wydaje mi się, że nie jestem w stanie sprostać wymaganiom innych. Ciągle chce mi się płakać. Są chwile, że byle zdanie doprowadza mnie do płaczu, trzęsą mi się ręce i nie mogę się opanować. Zaczęłam brać tabletki uspokajające, ale te słabe bez recepty na mnie nie działają już. Nie jestem w stanie funkcjonować w pracy bez środków uspakajających, boję się że się uzależnię. Nie sypiam, nie mam apetytu, boję się, nie nadaję do niczego. Niedługo kończę studia, wkrótce mam zamieszkać z narzeczonym, jednak nie potrafię się tym cieszyć tak jak powinnam. Mam tyle obaw,a nie mam z kim się tym podzielić. Nie potrafię rozmawiać o swoich uczuciach, łatwiej jest mi wejść tutaj i zostawić post...może ktoś się odezwie, poradzi coś :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ninaaa może spróbuj powiedzieć, wyrzucić to z siebie swojemu narzeczonemu, rodzinie ... albo chociażby komuś komu ufasz ;)

Nikt z nas nie ma zdolności czytania w cudzych myślach. Z własnego doświadczenia wiem, że trudno jest domyśleć się osobom trzecim, ze coś jest nie tak. Zwłaszcza jeżeli czujesz i myślisz jedno a pokazujesz na zewnątrz drugie ... ;)

Warto spróbować , człowiek czuje się leszy ! Satysfakcja gwarantowana !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto pisać listy do siebie, dzienniki, pamiętniki i nie zostawiać w kącie, lecz później czytać je, starać się bardziej siebie zrozumieć, to pomaga w późniejszym działaniu z innymi osobami czy specjalistami także. Na pewno nie zaszkodzi moim zdaniem i wbrew pozorom to nie jest łatwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×