Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy ja jestem chora psychicznie


Saanna

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyżej, ja już nie wiem co się ze mna dzieje. wcześniej opiysywałam, że mam zblokowane emocje. Jest we mnie pustka, choć na zewnątrz się smieję. Nie czuje nic, odrzuca mnie od ludzi. działam rutynowo. 3 m-ce temu przeżyłam mega silny stres (związany z końcem terapii), taki, że nie byłam w stnai funkcjonować normalnie - zadyszka, bóle głowy, brzucha, bezsenność. zaniedbałam higiene. w chwili obecnej lepiej śpię, ale nie ma we mnie energii, robie coś bo muszę, najchętniej nie wychodziłabym z domu. jak sie silne emocje pojawiają to znów je blokuje (nie wiem jak inaczej) ból głowy i jakby totalne odrealnienie. jakby życie to był film, który mozna przewinąć. Nawet jak to pisze to się zastanawiam, czy to sie dzieje naprawde? czy to sa moje myśli? w głowie jakby totalna pustka, watolina. w emocjach - ból. Mam wrażenie, że oszalalam, ze trace "kontakt" ze świaodmością? jak to się stąło, że kobieta która całkiem neizle sobie emocjonalnie radziła, pod wpływem terapii analitycznej straciła siebie - własną osobowośc? mam problemy z koncentracją i pamięcia, nic mnie ani nie smuci ani nie cieszy. Tylko ta szalona głowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×