Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Amon_Rah,

to jest dobry usypiacz tylko w samotnosci bardzo zwodniczy, :P

Bellatrix,

ja mam Napoleona stoi i stoi i niedobre to swinstwo w sumie jest błe, kiedyś miałm czeski rum o nazwie ala fa kwaczek aż poszedł na imprezie w koncu , pare lat to stało nikt pic tego nie chciał az pewnego razu juz było tak krucho,ze jednej imprezie zostało to wypite w towarzystwie,ale mowie wam wystrzegajcie ala fa kfaczków czeskich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle tu tego ze nie moge sie połapać tym bardziej ze lęk mnie rozprasza :( czy jest tu jakis post odnośnie leków , które najlepiej działają na lęki ? o ile takie są bo już zaczynam tracić nadzieje? jesli tak poprosze o linka - z góry dziękuje :)

 

-- 03 kwi 2012, 03:38 --

 

tymczasem położe sie może uda mi sie usnać zapas papierosów sie skonczył nie wiem co bede robic jesli nie usne :( pozdrawaiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix,

ja nie lubię drinków bo czuć ten smak alkohollu ciagle pomieszany z czymś słodkim , na omprezie to nawet wole juz wódke z popita szybko łyknąć bo nie czuć tego smaku tak bardzo, jeśli idize o piwo to w knajpie zkims wypije czy w domu jak leci muzyka dwa razy w zyciu próbowałam sam wypic piwo ,ale połowe dałam rade i reszta poszła do kranu , w sumie to wino lubię rózwe najbardziej francuskie albo jak Petruszka kalifornijskie wa wogole to nielubie sam pić bo alkohol ma niedobry smak ,ale wino czasem to tak ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix,

ja tez rzadko ale czasem wyskocze zkimś do knajpy czy umowie s ie w domu na jakies piwko , ale jak bym tak sama siedział to moze bym i cos piła czasami sam a wtakiej sytuacji, Kasia na tym programie na którym rozmawiacie mozna rozmawiac tylko z kamera czy bez kamery tez na samej foniii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×