Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Aria, oj tam, niezasłużone, bo nasze Forumowe Dziewczęta są takie piękne :P dobrze, że zrozumiałaś, że to okres przejsciowy. Ja aktualnie czekam na czwartkową wizytę u Pani Psycholog i zapewne po tej wizycie rozpocznę terapię (chyba grupową) a dziś uzalam się nad swoją samotnością. Zdesperowana jestem więc walcie mnie po głowie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aria, hm, zależy co chcesz wiedzieć :mrgreen: Jest względnie dobrze, tylko ostatnio zbytnio przejmuję się opinią innych i to źle na mnie wpływa :roll: Np. dziś po powrocie ze szkoły, nie mogłam spojrzeć w lustro, miałam ochotę coś sobie zrobić :? (ale nie! jestem silna! nie będę nic sobie robić!)

 

I pochwalę się - trzeciego dnia Vett uruchomiła grę i jest zadowolona :lol:

 

-- 23 mar 2012, 21:24 --

 

Mirabeleee, hejo.

slow motion, hm, mogę dać jedynie wirtualnego klapsa :lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee hej! :)

 

slow motion oj tam oj tam :mrgreen: nie miałam w planach zawstydzenia Ciebie ;)

 

Vett ale ktoś Ci coś powiedział, czy jedynie masz domysły że ktoś coś o Tobie mówi?

A co to za gra? ;) Ja pamiętam, jak kilka lat temu namiętnie grałam w Drużynę Actimela i Crazy Frog :lol: haha to było szaleństwo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, chamy. Zwykłe prostaki.

Takimi ludźmi się nie przejmuj Kochana :)

 

Simsy są fajne, lata w nie nie grałam ;) Właściwie, nie lubię gier komputerowych, na palcach jednej ręki zliczę te, w które grałam ;)

 

-- 23 mar 2012, 22:41 --

 

Mirabeleee to normalne, że się boisz :)

Ja pamiętam pierwszy dzień w nowej szkole (liceum) - jako jedyna byłam najbardziej rozmowna ze wszystkich :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aria, mam dni, że wszystko po mnie spływa. Jednak mam też takie dni (ostatnio dłużące się tygodnie), że każda opinia, każde słowo ranią tak głęboko, że ja dziękuję... :?

Jeszcze na ostatniej godzinie wychowawczej przyszła pedagog i gadała o tym, że musimy mieć wyższą samoocenę. Niech sobie tak gada, a z pewnością to coś da :roll:

 

Mirabeleee, brrr, nie mów nic o liceum, sama się boję :hide:

 

-- 23 mar 2012, 21:44 --

 

Co do Simsów, kiedyś usłyszałam, że to gra dla zakompleksionych dziewczynek. Pasuję idealnie, więc gram odkąd pamiętam :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×