Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kilka pytań


zielona123

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim !

 

Napisałam już jeden temat, chyba dwa miesiące temu w którym mówiłam, że jestem w kropce i nie wiem czy to nerwica czy coś innego ( np po dość inwazyjnym leku). Teraz chciałam popytać jeszcze, bo ciągle się nad tym zastanawiam. Czy nerwica, a raczej jej objawy występują tylko w chwilach stresu ? Bo ja jestem cały czas zmęczona, jak tylko wstanę rano i do wieczora. Bez względu na ilość stresu, która podczas leżenia w domu czy siedzenia jest zerowa. Zaczyna mi także wirować gdy np przychodzi do mnie koleżanka i super się bawimy, podczas oglądania TV czyli w chwilach gdzie tego stresu nie ma zupełnie. Zastanawiam się też czy nerwica występowała by po wysiłku ? Np idę na spacer na ławkę i jest jeszcze w miarę ok a gdy po 10 minutach jestem zmęczona, wracam trzymając się ścian bo podłoga usuwa mi się spod stóp. Wszystkie moje objawy czyli zmęczenie, uczucie falowania jakbym płynęła na statku albo była na falach sugerują albo nerwicę albo błędnik dlatego już sama nie wiem. Dzisiaj mam zamiar wziąć tabletki na błędnik i zobacze czy to coś pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na serducho robiłaś badania bo tez takie rzeczy lubią się robić przy sercu, ogólna słabość organizmu, ciemno przed oczami i tendencję do zemdleń, ja mam zdrowe bo badałam kilka razy a jak byłam w szpitalu kilka lat temu i miałam narkozę to później pani doktor mnie powiedziała ,ze chciał by mieć wszystkich takich pacjentów z takimi parametrami sercowymi a moja mam ostatnio się mnie pytała czy ja nie mam wady serca jakiejś choroby teraz bo sie tak męczę i ze znowu powinnam badania porobić może a ja już sama nie wiem w końcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×