Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uczucia Dziewczyny / Depresja


Invitron

Rekomendowane odpowiedzi

Minął miesiąc. Zakochałem się. Lecz nie mam pewności czy ona czuje to samo. Jak mam się przekonać, czy jej zależy? Ostatnio cały czas ja zaczynam rozmowy, ja wysuwam propozycje, aby się spotkać. Jak nauczyć dziewczyne okazywania uczuć? Wiem, że ona ma z tym problem i dołuje mnie to bo chciałbym usłyszeć od niej coś miłego :( Jak podejść do rozmowy o tym co ona czuje, aby się otworzyła? Proszę o poradę, ostatnio czuje się taki zaniedbywany, mam depresje (do tego także przyczynia się technikum) ;/

 

-- 24 lut 2012, 19:23 --

 

A druga sprawa to właśnie moja szkoła-technikum elektryczno elektroniczne. Mam doła przez ostatnie kilka tygodni, nie mogę się skupić na matematyce, przedmiotach zawodowych a z drugiej strony one mnie nie interesują :( zastanawiam się czy dobrze wybrałem szkołę, myślę o problemach z dziewczyną, rozprasza mnie wszystko, czuje się nieszczęśliwy, nie wiem co robić aby poprawić sobie humor. Codziennie wieczorem płaczę zastanawiając się nad sensem życia. Pomału nachodzą mnie myśli samobójcze, pomocy, nie daje rady już z tym wszystkim;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×