Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

U psycholog traciłam chwilami kontrolę.Zaczęła ze mnie wyłazić wściekłość,bunt.Byłam bliska krzyku i płaczu,że chwilami,w ekstremalnych sytuacjach jest mi strasznie źle na forum,że to ponad moje siły,że nie godzę się na takie coś :why: Jestem wściekła bo się czuję obrzydle samotna :why:

Przepraszam :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emme_4, moja psycholog jest jak najbardziej za forum,wie ile mi dobrego daje,że mam tu wsparcie.Teraz radziła mi żebym się wyjęczała.Muszę sobie dać trochę czasu na pozbieranie się po tej sprawię,ale nie chcę Was zamęczać z drugiej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, ja nie chcę tego zmieniać w sobie,dobrze,że czuję.Na terapii doszłam,że nie dopuszczam do siebie co naprawdę się stało.Ja jestem jak we śnie albo naćpana.Poprzednim razem łapałam się na tym,że sprawdzałam czy to był sen i to nie trwało chwilę czy kilka dni,ale miesięcy,myślę o tym jakbym sobie uroiła.Nigdy więcej takie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namówiłam mamę żeby mi kupiła legginsy wyszczuplające, strasznie się tym jaram, a tu taki numer, że wysłali kupon 2 dni po fakcie i strona firmy wysyłkowej nie przyjmuje kodu. i cholera jasna, to jest straszne draństwo! bo nie dość, że ja nie dostanę tych legginsów, to mama straci 80zł, jeśli sprawa się nie rozwiąże. i to będzie moja wina. no jak tak można ludzi wychujać, no :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, mój lekarz tez sądzi, że te forum to dobry pomysł dla mnie. wygadam się osobom, które mnie rozumieją i wesprą chociaż wirtualnie.

 

To dziewczyny jestem zaskoczona, bo lecząc się raz u jednego a raz u drugiego psychiatry, mówiłam że

pisze na forum z ludźmi mającymi podobne problemy,że czuje sie wtedy lepiej, gdyż nie jestem z tym sama. Oni stanowczo odradzali mi to forum, mówiąć że ludzie piszą tu głupoty i że mój stan może sie tylko od czytania pogorszyć.

 

I tak ich nie posłuchałam, bo uważam wręcz przeciwnie i dużo lepiej się czuje kiedy tu jestem i moge sobie z Wami popisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×