Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

uspiony2, szczerze mówiąc, nie wiem. U mnie zazwyczaj po tygodniu-dwóch mija pamięć o jakichkolwiek testach itd. Ostatnio wszystko wyżera mi pamięć.

 

-- 03 lut 2012, 16:54 --

 

Mirabeleee, właściwie to nic ciekawego. Właśnie próbuję się pozbierać, jak mnie postraszyli kurczakiem :D

A może wiesz, dlaczego różne sprzęty w nocy pykają? :mrgreen: Tak wiesz, strzelają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, kiepskie chyba, piszę z jakimś przybitym ciałem. Czuję, że mnie może pogrążyć.. Nie powinnam wystawiać się na próbę. A weekend..? Idę jutro wreszcie do szkoły bo od środy nie chodziłam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, czasem monitor pierdnie, ale jest to jak najbardziej zrozumiałe 8) Mam CRTka, a one muszę się raz na jakiś czas rozmagnetyzować.

 

Kwiatki też mi się nie ruszają, chyba że jako "poruszanie" rozumiemy obracanie listków w stronę okna :P

 

-- 03 lut 2012, 18:08 --

 

Mirabeleee, przybitym ciałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internet mnie przeraża. Niby wszystko idzie w stronę zabezpieczeń, a tu proszę. Wchodzę sobie na CUDZYM komputerze na last.fm i... jestem automatycznie zalogowana. Skąd wiedział, że ja to ja? Najpewniej kiedyś gdzieś kliknęłam w jakąś klauzulę "tak, zgadzam się na połączenie kont", np. z gmailem, czy czymś... Ewentualnie może kiedyś, dawno, dawno temu, raz jeden się tu zalogowałam i zapomniałam wylogować. Co też jest bzdurą, bo jeżeli cokolwiek powinno być w internecie automatyczne i domyślne, to wylogowywanie. A nie wręcz przeciwnie, wrrr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×