Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, miałam jeszcze teorie, że może o tej porze wiele osób jest w drodze między internetem w pracy, a internetem w domu ;) Ale na tym forum chyba mało kto pracuje w takim trybie.

 

Vett, jak się nie odzywasz, to Cię nie ma, takie jest prawo wirtualnej dżungli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, szczerze mówiąc to nic. Popijam herbatkę i kończę pisać wylew swoich żali :mrgreen:

A Ty co robisz...?

No i chyba wolałam Twój poprzedni avatar :mrgreen:

 

-- 03 lut 2012, 19:25 --

 

Kiya, bo zakres emotikonów jest tu, powiedzmy... bardzo ograniczony. Szukałam czegoś z kciukiem :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, do worda :D Potem wysyłam część do jednej osoby z forum na e-maila, część publikuję na swoim blogu (kocham takie śmietnikowe blogi, gdzie nikt poza mną nie wie o co chodzi, ale jak umrę, jakiś ślad pozostanie :smile:), część zajmuje mi miejsce na dysku. No i dość często tu jęczę, za co szczerze przepraszam.

 

-- 03 lut 2012, 19:29 --

 

Myrcella, skoro moi 'przyjaciele' okazali się być fałszywi i odwrócili się w jednym z najgorszych momentów, pozostaje mi takie wylewanie żali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, oj tam, jeśli to ktoś, kogo nikt nie lubi... Wiem, jestem okrutna. I za bardzo mściwa. W internecie nie chce mi się szukać, mam dużo na kompie; kiedyś nie używałam gadu-gadu, tylko komunikatora tlen i tam robiło się swoje pakiety komentarzy, zazwyczaj baaaaardzo obszerne. No ale nie chce mi się tego wstawiać :mrgreen:

Bellatrix, mam nadzieję, że się znudzi, bo dziwnie się patrzy tej osobie... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, ja używałam GG laaataaa temu, teraz to jest jakaś dziwaczna chimera. W każdym razie pozostał mi sentyment do emot z tamtych czasów, np tej: przytula.gif Od lat korzystam z Konnekta, gdzie praktycznie w ogóle nie ma emot (można je sobie zainstalować samemu, zapewne podobnie jak w Tlenie)

 

-- 03 lut 2012, 20:46 --

 

Bellatrix, a z czego ta pani?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, mam egzamin w poniedziałek, ale na niego nie będę się za wiele uczyć (choć powinnam...) gdyż w tygodniu mogę dostać szansę na zaliczanie ćwiczeń, z których aktualnie jestem uwalona, dziś był z nich egzamin, ale bez zaliczonych ćwiczeń nie mogłam do niego podejść :( więc próbuję się uczyć tego durnego przedmiotu licząc na WIELKĄ ŁACHĘ doktora, że da nam dodatkową szansę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×