Skocz do zawartości
Nerwica.com

Specjalizacja


takajedna4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście gdybym miała wybierać to bym wzięła kliniczną, ale w sumie nie wiem czym zajmuje się psychologia rodziny. Może poczytaj/przejrzyj plany zajęć, profile studenta po jednej i drugiej i zdecyduj, które wydaje się ciekawsze i bardziej pociągające dla ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takajedna4 powołując się na ideały, psycholog nie powinien wybierać swojej pracy pod kierunkiem korzyści materialnych, lecz dobra drugiej osoby. Zatem jak napisała ninja, przejrzyj program studiów, zastanów się i wybierz to, gdzie bardziej Cię ciągnie.

 

Udzieliłem rady z założeniem, że nie wybrałaś psychologi, żeby pomóc sobie samej ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takajedna4 powołując się na ideały, psycholog nie powinien wybierać swojej pracy pod kierunkiem korzyści materialnych, lecz dobra drugiej osoby. Zatem jak napisała ninja, przejrzyj program studiów, zastanów się i wybierz to, gdzie bardziej Cię ciągnie.

 

Udzieliłem rady z założeniem, że nie wybrałaś psychologi, żeby pomóc sobie samej ;).

 

 

Nie, nie wybrałam psychologii z tego względu... szczerze powiedziawszy często spotykam się z tym stereotypem...zupełnie nie wiem skąd on się wziął?

 

 

dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×