Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

cuda mają to do siebie ,ze każdy o nich słyszał ,ale nikt nie widzial na własne oczy

to, że żyję to cud...

 

jak zmartwychwstanie ,ale to zdarza sie co najmniej raz na dwa tysiące lat,to znaczy z martwych wstanie bo ja pewnie nie dozyję

 

heh, coś się pogubiłaś trochę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro będzie mój osobisty armagedon, albo może stanie się cud i będzie początek coś nowego... lepszego...

a czytałeś biblię armagedon to fajna sprawa , odjazd totalny , jak w średniowieczu czytali to pewnie bali sie nie na żarty, ech apokalipsa

 

-- 16 sty 2012, 02:15 --

 

cuda mają to do siebie ,ze każdy o nich słyszał ,ale nikt nie widział na własne oczy

to, że żyję to cud...

czyżbys sugerował,ze wszyscy, którzy na Ciebie patrzą to patrzą na cud, względnie którzy, którzy z tobą rozmawiają to rozmawiają z cudem ech pycha to jeden z grzechów głównych

 

jak zmartwychwstanie ,ale to zdarza sie co najmniej raz na dwa tysiące lat,to znaczy z martwych wstanie bo ja pewnie nie dozyję

 

heh, coś się pogubiłaś trochę ;)

ale w czym sie pogubiłam no Jezus z martwych powstał coś tak dwa tysiące lat temu inne przypadki raczej nie znane , to ze ja raczej nie dożyje własnego z martwych wstania to raczej tez jest możliwe a zresztą jak sie pogubiłam to trudno ech

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czytałeś biblię armagedon to fajna sprawa , odjazd totalny , jak w średniowieczu czytali to pewnie bali sien ie na żarty, ech apokalipsa

Mój armagdegon pisałem w sensie, że jutro będzie przejebany dzień. Bardzo.

ale w czym sie pogubiłam no Jezus z martwych powstał cos tak dwa tysiace lat temu inne przypadki raczej nie znane , to ze ja raczej nie dozyje własnego z martwych wstania to raczej tez jest możliwe a zresztą jak sie pogubiłam to trudno ech

:mrgreen: . Cukierka? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spooky,

dzięki za głaszcze, prze...ny to sie domyśliłam ,tylko skąd to przerąbanie wychodzi zewnętrznie czy wewnetrznie, ja gdybym była niekulturalna to bym równiez uzyła słowa przejebany ,ale ponieważ jestem kulturalna to nie uzyje, przewrotna nie jestem bo gdziesz mi tam do przewrotności , przewrotny to szatan jest o imieniu Lucyfer(potocznie zwany Lucuś bądż Lucek ;) ) ,ale nie ja ;)

 

-- 16 sty 2012, 02:30 --

 

Spooky,

acha też głaczcze jakby co i przytulam, co by jutrzejszy dzień nie był taki okropny, bedzię dobrze,

 

-- 16 sty 2012, 02:39 --

 

Spooky, Cukierka lubię ,,le chcę żelka taką taśme kwaśna jak nie powiem co ,ale prawie wykręca jęzor mniam liz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×