Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

:mrgreen: ja też nie lubię jak się ktoś wtrąca, rok temu mi się fajnie gotowało jak chłopak pracował, robiłam mu obiadki i miał jak wrócił z pracy :105: teraz nie pracuje i głównie to on gotuje, ale jak znajdzie pracę to ja przejmę pewnie kuchnię i w sumie to dobrze, bo już się boję co ja będę robić całe dnie jak będzie wychodził o 7 a wracał o 17 :shock: no ale jeszcze pracy nie ma, nie ma co się martwić na zapas :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, powiedziałam, wczoraj, a raczej napisałam, bo mamy taką umowę że jak coś mi ciężko przechodzi przez gardło to mu napiszę mailem. stwierdził, że się postara, chyba zapomniał :?

 

-- 30 gru 2011, 18:38 --

 

Nortt, to ja już wolę sztucznego chyba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, powiedziałam, wczoraj, a raczej napisałam, bo mamy taką umowę że jak coś mi ciężko przechodzi przez gardło to mu napiszę mailem. stwierdził, że się postara, chyba zapomniał :?

 

-- 30 gru 2011, 18:38 --

 

Nortt, to ja już wolę sztucznego chyba :P

 

Takiego z wibracją ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech ten postęp i cywilizacja... żarcie sztuczne, wieprze sztuczne i do tego tera mężczyźni sztuczni.

 

 

Dobrze ze zatrzymałem sięw latach 80 :D [videoyoutube=0zIHCZtTiSs&feature=related][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, lata 80-te,to coś pięknego :mrgreen: Imperator to chyba przełom lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych czy coś pokićkałam?

 

-- 30 gru 2011, 18:54 --

 

dominika92, no wiesz...znałam faceta,co z GPS-em chodził na tron-"skręć w lewo,zrób pięć kroków-gratuluję,jesteś na miejscu" :mrgreen:

Ano Powstali w 84 i działali jeszcze na początku lat 90, wtedy też mieli wydać album w legendarnej wytwórni Euronymous;a Deathlike Silence Productions. Zespól legenda była jeszcze ''reaktywacja'' ale była to pomyłka bo bez twórcy imperatora, jego mysli przewodniej i kompozytora Bariela.

 

Kurwa, ze tez już nie ma takich ludzi, same cioty, a metal się spedala z każdym rokiem. Ja mam 21 lat, i chowam się na starych zespołach.... Co grali muzykę a nie sieczkę i gówno dla mas jak niemal cały współczesny przemysł muzyczny.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×