Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobry..boje sie, boje sie wejsc do sypialni, z reszta w salonie tez nie jest za fajnie, cokolwiek usłysze wydaje mi sie straszne...boszzz zaczynam fiksowac, jeszcze jakis dziwny film w tv...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon troche dzięki ze pytasz psychicznie za to siadam..chyba muszę zadbac o siebie bardziej,a u Ciebie jak?

Petruszka spokojnie...nie boj się..dlaczego mi nie odpisałas?martwilem sie..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, bez jaj ale ja serio boje sie potworów :((

pannaAlicja, u mnie tez mnostwo właman zwładzcza teraz przed swietami, tydz temu włamali sie fo mojego kumpla z pracy, cała rodzina w domu, on, zona 3 dzieci i nic nie słyszeli....

właczyłam głosno muzyke zeby nic nie słyszec....

tylko jak wytłumaczyc zapalajace sie swiatło w ogrodzie??

 

-- 23 gru 2011, 02:32 --

 

nextMatii, dzieluje za troske, nie martw sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, nie przejdzie, juz milon razy obaliłam ta wersje......nawet nie mam sie czym upic zeby szybko zasnac...

wybaczcie ze skupiam sie dzis na sobie ale nie jestem dzis soba i sobie nie radze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos tam pospalem..mam ochote sie zabic nie wiem co ,nie tak dopadlo...chyba to ze ta dziewczyna umierała mi na rekach..bylem na jej pogrzebie

petruszka przytul sie do nas..:D..to niewiele ale zawsze cos....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, ja robie tak całe zycie ale dzis to nie pomoze, z reszta siedze w salonie a koldra w sypialni ale chce tez sie z tym uporac i przed 3 wejsc do łózka bo jak wybuje 3 to chyba zadzwonie po kogos bo sobie nie poradze...

taka moja dziwna przypadłosc..boje godziny 3 w nocy......az sie trzese jak o tym mowie....nienormalna jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cała poprzednia noc nie spałam dzięń na nogach a teraz nadał nie śpię nic fajnego zmorzyło mnie tak o 19 ,ale nie było mnie wtedy w domu, myślalam ze zasnę na stojąco ajjak sie znalazłam w omu to nie mogę za cholerę , hni huhu po prostu :twisted:

nextMatii,czasem odpada po postu a jeszcze to przeżycie to wiesz jak jest, po prostu ten stres wrócił do Ciebie i odchorowujesz po prostu,

petruszka30, samara22,

tez nie śpicie dziewuszki ;) widzę witajta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon pewnie masz racje..potrzebuje czasu,odpoczynku,a go nie mam..w pracy kołowrot..i kaszle jak szalony nie mam kiedy odpoczac..Monia juz mi nakrzyczala:)ze mam zadbac o siebie..bo jak na razie tylko o innych dbam..i malo snu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×