Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Mirabeleee, bry

 

samara22,Kasiu,to dopiero drugi Twój dzień.Może z czasem się oswoisz.

Ja chodzę z grupą trochę dłużej i też jakoś mi ciężko, "niezdiagnozowani" są inni i to często na gorsze,przynajmniej tak w mojej grupie

 

u mnie?dziękuję,dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, telepie mnie po kawie. A reszta to nie wiem. Moim zdaniem się zatrułam czymś. Chociaż sama nie wiem. Mogę zjeść jak ptaszek i już nie mogę oddychać z przejedzenia. ;s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextMatii,

a co pochwalic sie juz nie mozna ,ze sobie cukierki kupiłam, pewnie,że można a co pewnie chcesz zeby sie podzielic, jak bedziesz grzeczny to dostanesz w nagrodę :D , widze ze ty znoowu tryskasz energią , moze ty też masz jakieś niestabilne coś tam, chociaz jak popatrzec ostatnio na mnie , to ja tęz chyba,z przewaga jednak dużą :cry: ,tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextMatii, hihi a wczoraj Ci aniołki latały przed oczyma, moze to byłam ja :angel: ,tak to napewno byłam ja tak Ci śmignęłam i uciekłam zaraz ;)

a te posty to ja zawsze mowie,zę krasnoludki juz nie plącza grzyw koniom i nie sikają do mleka teraz się do internetu przeniosły i to ich roota, krasnoludki i Asia :angel: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nijak. Jestem chora, wszystko mnie boli. Najchętniej bym się gdzieś w łóżku zaszyła i chyba tak zrobię. Tylko troszkę posiedze, pogadam, wierszy poczytam i już pójdę. ;)

A tam co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×