Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Tahela mnie tak męczy niewinnego..a Ty gorączki nie masz skoro śnieg widzisz..:D....tak fajnie ze na budowie nie pracuje juz bym pod gruzami leżał..Nati kuruj sie...

Rozumiem ,ze tego sniegu nie ma co go dzisiaj widziałam za oknem i chodziłam po nim, tylko ja go widze, normalnie albo matriks, albo ta nieprzespana nocka na mnie działa ,troche gorzej ,że ja ten snieg juz drugi dzień widze, chyba do psychiatry trza się wybrac przed czasem ;):mrgreen:

 

-- 19 gru 2011, 12:46 --

 

Mirabeleee,

nati spać, herbatę ciepła i syropek, do łózia co by się leczyć i tulam, co by nie było ;) a ty jestes dojrzała 15-tką a Twój kolega to dzieciak,

W sumie to Cie Matii powinien utulac , w końcu ,15 lat skończyłas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

mam dziś w końcu wolne :roll:

a od jutra do wigilii po 12h w pracy

niestety okazało się że jedno moje maleństwo ma zapalenie pęcherza.. przez co spędziłam pół dnia u weta...

no a teraz robię schabowe w panierce z płatkami kukurydzianymi :mrgreen:

ku..a.. jak mi się nie chce jutro iść do pracy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ; )

 

 

A tak swoją drogą to fajnego rudzielca wczoraj widziałem :mrgreen:

Fajnie uczucie widząc osobę, która widać że próbuje na nas rzucać wzrokiem rozmawiając z koleżankami, a zarazem jest zagubiona, wiecie o co chodzi :mrgreen: Uprzedzając pytanie - nie, byłem pod taką presją czasu, że nie miałem nawet czasu wymienić zdania, a ja lubię jednak przy rozmowie z drugą osobą taki luźny flow, więc dałem sobie spokój ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×