Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki szukałem właśnie takiego miejsca gdzie będzie można porozmawiać z ludzi o podobnych problemach

 

-- 21 gru 2011, 09:24 --

 

Ja cierpię na nerwice lękową. Wiem o tym od niedawna w wcześniej byłem konsultowany standardowo Kardiolog neurolog endokrynolog. Jeszcze nie byłem u psychologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam parę fajnych pomysłów w głowie :mrgreen:

 

 

W ogóle dziwne, jak wstanę rano (bądź nie prześpię nocy jak dzisiaj) , od 4 mam dobry nastrój, wenę i w ogóle dobrze się czuję. Jak wstanę między 11-15 to cały dzień właściwie jest popsuty, ale w godzinach 12-15 jak wstanę wcześniej i tak mam kryzys. Potem 16-19 jest spoko, 19-22 mam często senność i doła, 22-24 jest okey i 24-4 jest nijak.

 

Więc najlepszym rytmem dobowym byłoby dla mnie sen 21-5 , oraz praca w godzinach (niekoniecznie ściśle) 5:30-12 i dalej 16-19, a przez inny okres slodkie lenistwo/dobra ksiązka : ) Tak więc od dzisiaj postaram się przejść na ten tryb na dość długo (do kwietnia?)

 

Też macie wlasne godziny kiedy najlepiej się czujecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się umówiłam do psychologa na piąteczek. :yeah:

Czy Was też te rozmowy tak męczą. Ostatnim razem wyszłam cała czerwona, ledwo doszłam do samochodu. Wyglądałam jak trup albo lepiej - jak po ataku. Czemu tak..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L:), taaak, to akurat normalne. Czym później wstajesz tym gorzej się czujesz. Wstałam 9.30 i źle się już czuję. Z reguły wstaje między 5-7.30. No ale ja jestem chora. Nie staraj się spac do 12! Zwariowałeś?! :P

A co do godzin.. To zależy właśnie od snu. Po szkole nie umiem się uczyc, jestem zmęczona. Ale pojde spac, wstane po trzech godzinach i mogę siedziec do 2-3 w nocy i się uczyc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wyboru myslec kiedy jak sie czuje na 6 musze byc w pracy do 19..w nocy jak nie spie pracuje..weekendy mam zawalone zajeciami......Nati to oboje jestesmy chorzy a ja do pracy musze..:(i tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie wiem sama..

Ja widzę jedno a inni drugie.

Od dwóch tygodni słucham jak to wychudłam i wgl marnie wyglądam kiedy mi się wydaję, że przytyłam ostatnio i jestem hipopotamkiem.

I zastanawiam się o co chodzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×