Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zamiast "zaraz zemdleję" - Klub Pozytywnej Odmiany


Atkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Aniu, ale zaglądaj też na forum w tradycyjny sposób, żeby też widzieć nowe posty, na których jeszcze nic nie napisałaś. Takie wyszukiwanie to tylko małe wspomaganie, a moim zdaniem najlepiej co jakiś czas odświeżać stronę główną i tam gdzie są nowe posty pojawiają się żółte ikonki. A po oczytaniu wszystkiego w danym subforum kliknij profilaktycznie na 'Oznacz wszystkie posty jako przeczytane', żeby mieć "na czysto" nowe powiadomienia o nowych postach. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hi hi ha, dobry dzień dziś mam (wprawdzie to dopiero poranek ale jak to mówią" jaki poranek taki :roll: kochanek?" no coś podobnego w każdym razie :mrgreen:

Czekam jeszcze tylko na słońce jak wygłodniały sęp na mała myszkę, jak dostawca pizzy na napiwek, jak pies na spacerek z myślą o tym że spotka sunię :P i jak pani z kiosku na listonosza (nie wnikam :mrgreen: ) i jak... jak... jak... zapomniałam :?

W każdym razie jestem jak bateryjka słoneczna i kończą mi się pokłady energii, więc czekam na moje kochane, ulubione, cieplutkie, jaśniutkie słoneczko :mrgreen: ojeeej 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurza stopa :shock: jestem mendium :mrgreen: wywołałam mały kawałek słońca :shock: Wiaterku, to myśmy razem odprawiły modły do boga Re coby nam promyczka podarował :mrgreen:

ehh.. Wy moje promyczki, oby z każdym dniem was przybywało...

 

P.S. Jakim prostym człowiekiem jestem i jak mało mi do szczęścia potrzeba prawda? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atkaa nie martw się forum działa i będzie działać... Shad naprawia wysyłanie powiadomień, więc tylko chwilami będą te przeciążenia, wystarczy po kilku sekundach odświeżyć. PS. co u ciebie? Bo widzę że gadka zeszła na pogodę i forum... Trzeba zmienić trochę temat, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy... a jaki jest temat? Aha, już wiem. No właśnie nie wiem co z tą pogodą :D wszyscy się skarżą i narzekają, ale chyba nie sugerujesz, żeby otworzyć temat o pogodzie? :shock:

 

P.S. U mnie lepiej, co można stwierdzić po postach (jesli ktoś sie odwazy zrozumieć ) :P A co do tematu, to tak akurat wyszło ale to moja wina, bo zaczęłam o tym słońcu. Ojej, tylko mnie nie usuwajcie pliiiiiissssssssss :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock::shock::shock::shock:

 

Dziewczyno... za co niby miałby Cię ktoś tu usuwać??? Nie chcę również otwierać tematu o pogodzie... wiesz tak chciałem pogadać... jakoś, a zawsze mam problem z rozpoczęciem nowego tematu (co widać po nikłej ilości tematów mojego autorstwa na subforach). Aż miło że u Ciebie lepiej. U mnie w tym samym kierunku, ale jak na razie pod względem nerwicy... Pod względem samoakceptacji... różnie, też się staram, ale z mniejszym skutkiem. U Ciebie widzę że z tym świetnie... poradź mi coś na to, bo bardzo chciałbym to poprawić :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A... :mrgreen: o to chodzi, no dobra, wszystko jasne. To następnym razem poprosze od razu prosto w twarz (w twarz?) napisać :D co bym nowych lęków sobie oszczędziła.

 

U Ciebie widzę że z tym świetnie... poradź mi coś na to, bo bardzo chciałbym to poprawić Rolling Eyes

Sugerujesz, że się pysznie? (ja to zawsze dopatruję się podtekstu)

A jesli chodzi o Ciebie to już dawno dałam Ci do zrozumienia, że jesteś wyjątkową bestią :D , szczególnie po moim ostatnim (chwilowym) upadku, bo właśnie dzięki temu, że mnie zrozumiałeś i dałeś trafne rady, ja tu wciąż jestem :D i miewam się bardzo dobrze. Nie lubię słowa - samoakceptacja - ale jeśli miałabym dziękować komukolwiek tutaj za osiągnięcie jej odpowiedniego poziomu, to podziekowałabym Tobie. To chyba jasne, że jeśli lubi mnie ktoś taki jak ty, to poziom mojej samoakceptacji nigdy nie będzie krytyczny :mrgreen: Czy mógłbyś mi się odwdzięczyć tym samym? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to słowo po słowie jak cegiełka po cegiełce mnie ładnie podbudowały... I dzięki Ci za to Atkaa :D Wiesz, ja samoakceptacji to dawniej chyba w ogóle nie miałem... A dzięki Tobie właśnie jest z tym coraz lepiej - widać dobra z Ciebie terapeutka :D Wiesz, potrzebuję czasu na tą samoakceptację - czas pozwoli, żebym zbudował ją na solidnych fundamentach. Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, ja naprawdę dostaję garba :cry: To już nie jest śmieszne. Obudziłam się z takim bólem pleców i żeber, że zaczęłam panikować!!! I to nie jest kwestia przybranej nocnej pozycji. Normalnie robi się garb!!!!!! Ale jak to możliwe skoro ruchu mam dużo? :shock::cry: A was nie bolą plecy od ciągłego siedzenia przed komputerem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A was nie bolą plecy od ciągłego siedzenia przed komputerem?

ja to jak chwilke posiedzę to masakra- kark mnie tak boli czasem że sie ruszyc nie mogę. Podobno kręgosłup nie lubi siedzenia. Mój na pewno nie. Trzeba w przerwie się gimnastykowac chyba. Pajacyki - raz dwa raz.... :mrgreen:

Normalnie robi się garb!!!!!!

Tak szybko to się chyba garb nie robi. Tzn. mam nadzieję. Ale chyba nie - bo już bym dawno miała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A was nie bolą plecy od ciągłego siedzenia przed komputerem?

Oj bolą,bolą i to bardzo ...ale garba chyba nie mam....zresztą Atkaa jeżeli masz sporo ruchu to napewno nie masz garba...

Poza tym ja kilka godzin dziennie siedze przy kompie od 2 lat od stwierdzenia depresji i jak już mówiłem garba nie mam,więc nie masz się czym przejmować....Pozdrawiam po raz kolejny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×