Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

antyspołeczne komentarze na forum pełnym ludzi... bo jednak nie komputerów...

Jednak ktoś tam za tym monitorem jest...

I jesteśmy bardzo społeczni, bardzo spragnieni kontaktu, ciepła, słów, "komentarzy"...

 

...

ketrel zaczyna działać, powieki stają się cięższe. Niedługo pójdę spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ołóweks,

podoba mnie sie Twój awatar, a ołówek kojarzy mnie się z pewną rozmową z kolegą kiedyś , rozmawiałam z kolega o ludzkości i on do mnie powiedział:

człowiek jet jak pies, jak powiem do Ciebie ołówek to nie będziesz wiedzieć ,ze do Ciebie, ale jak będę chodzić za tobą dwa tygodnie i mówić do Ciebie ołówek to się przyzwyczaisz i będziesz reagować na ołówek, hihi i z psem jest tak samo miał racje kurcze człowiek jest jak pies,

to było dawno ,ale ołówek zawsze już tak będzie mnie się kojarzyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ołóweks,

nie bądź taki pewen wiesz jak pies potrafi wjechać Ci na uczucia ja miałm psa oną i wiem co mowię,ale ogólnie kochana psica była, a ludzie jak ludzie róznie bywa z nimi a awatar i tak masz fajny, karciany klimatyczny coś w stylu bohemy z początkó 20w. tak mnie sie kojarzy drogi ołówku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ołóweks,

a co by stało na przeszkodzie posiadania psa, psy są kochane, ja miałam spaniela to bardzo ugodowa i nie agresywna rasa , także polecam spaniele , ciągle machała ogonem i taka ogólnie pozytywna była, ale jak czytałam o spanielach to cecha rasy ,ze sa zadowolone i machają ogonem , jak nie machają to jest to uznawane za błąd w rasie, bardzo pozytywne psyy lubiące wodę , ale nie w wannie ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mam naprawdę pesymistyczną wizję mojej przyszłości i raczej nie będę mógł sobie na żadnego kiedyś pozwolić. Ale jeśli jednak byłoby inaczej to pewnie bym sobie Haskiego zażyczył. Albo gdybym był eremitą, jakiegoś lisa albo wilka. Bo hieny raczej w Polsce nie dorwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze właśnie pies w tym pesymiźmie by Ci pomógł, haskie sa piękne ale w mieście sie mecza a latem to juz katorga dla nich ,śa stworzone do biegania wszyscy wiedzą w jakim klimacie wilk w wsród ludzi tez meczarnia jednak a spaniel w sam raz i jeszcze to ciągle machanie ogonem, tylko te kudły spanielskie doprowadzają do obłedu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×