Skocz do zawartości
Nerwica.com

co mam robic?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam niewiem co mam robic mam siedmio letniego syna i pool roku temu stracilam meza nieumiem sobie z tym poradzic -- a teraz zwiazalam sie z bratem mojego meza,ktory sam jest w rozstaniu ze swojaona i tez ma dziecko naprawde niewiem co mam robic wszyscy mysla ze to moja wina ze sie rozstali ale tak niejest naprawde niewiem co mam robic prosze o pomoc!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, nie wiązać się z nikim w okresie ŻAŁOBY !

 

To jest czas dość odmienny od normalnego i pozwól sobie to przeżyć "samej". W tym czasie człowiek jest szczególnie wrażliwy, ma specyficzne potrzeby, specyficznie odczuwa rzeczywistość ... i tylko dlatego wiązanie się z kimś innym w tak KRÓTKIM czasie nie jest dobrym pomysłem. Ponadto, twój szwagier też jest w takim samym okresie, jak Ty. Też stracił - tą samą - bliską osobę.

 

A co do zarzutu innych, że rozbiłaś rodzinę swojego szwagra - myślę, że nie uda Ci się "przetłumaczyć" rodzinie, że prawda jest inna. Jedynie może tutaj powalczyć SAM SZWAGIER, bo twoje jakiekolwiek wyjasnienia - wydaje mi się - nie odniosą skutku.

 

A jeśli sobie nie radzisz z obecną sytuacją, to porozmawiaj z psychologiem lub psychoterapeutą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj emocje teraz rządzą Tobą,zniekształcają postrzeganie świata,życia..w takim czasie nie warto podejmować wiąrzących decyzji..daj sobie czas wycisz się,straciłaś bliską osobe czujesz się samotna..chcesz związać się z człowiekiem w podobnej sytuacji..poczekaj ochłoń i porozmawiaj z psychologiem..może ujrzysz świat z innej perspektywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×