Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

No przyszłam a krasnoludki własnie postanowiły nasikac na serwer i sie zawiesza , także jak znikne to bedzie wina serwera a nie moja.

 

-- 26 sie 2011, 00:46 --

 

samara22,

Jak chcesz to napisz na PW cos , jakbys chciała pogadać a na forum było by Ci głupio.

Dobrze ze sie w tej sprawie dogadaliście to dla Ciebie najwazniejsze jest teraz, zeby sie jakoś do porządku doprowadzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,

To fajnie ze w porządku. Tam sie nie przejmuj jakos dacie radę bedziecie sie jeszcze smiac z tego za pare lat jak sie wam uda przetrwac takie chwile wiązą i daja wpomnienia, które tez wiązą. Koniec konców to sa najlepsze wspomnienia z takich akcji własnie i dobrze, ze idziesz do tego lekarza bo bez lekarza Ci sie tylko pogorszy. Nie ma co zwlekac najwaznieejsze ze sie dogadaliscie ize idziesz do lekarza z reszta jakoś pójdzie ,zawsze tak jest ,ze jakos idzie ta cał reszta. Najtrudniej sie dogadać i zacząc leczenie.

Powodzonka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92,

U mnie za razie z ogarnieciem sie i zaczęciem czytania kiepsko jakos nie ogarniam tego , nie moge sie skupic na tresci jak czytam , taka rozkojarzon ajestem ech powoli ciągne Świat Dysku normalnie taka ksiązeczka tojedna noc a tutaj juz chyba 2 tydzień a ja 66 strona.

 

-- 26 sie 2011, 01:05 --

 

wiola173,

Trzymamy kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×