Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ludzie nie do podrobienia


reirei

Rekomendowane odpowiedzi

Temat : Dlaczego kura przeszła przez jezdnię?

Odpowiadają użytkownicy forum nerwica.com

 

KOREK

Założyłem ten temat ponieważ zauważyłem, że wielu z nas / tu na forum / nie zauważyło nawet, że kura przeszła przez jezdnię.

 

osia nie dam sie pokonać!

Jejejejeje khykhykhykyhky..... tralalalala

a po co ona wogóle przechodzi, suka jedna (sorry za wyrażenie)

ChiLloUt pEoPLe!!!!!!!!!!! hehehehe 8) 8) 8)

 

Lith

Chciałbym powiedziec że dział "leki" nie jest odpowiedni dla tego tematu. Przenoszę do off-topic

 

DarkAngel

Witam!!!

Czytając wasze pesymistyczne wypowiedzi poprostu załamałem się. Sytuacja na tym forum jest tak ponura, że niejeden thriller by się schował....... Wydaje mi się, że nie w przechodzeniu przez jezdnię jest istota, lecz w samym podejściu do przechodzenia. Jeśli kura nie włożyła w to żadnego zaangażowania to takie przechodzenie nie ma sensu. Nie pomogą tutaj ani tabletki ani sygnalizacja świetlna.

 

Gość

czesc wam mam pytanie do was czy ktos slyszal o takim leku xanax? Proszę powiedzcie co mam zrobić zazywam go od godziny i nie widac rezultatów. pozdrowienia

 

KOREK

Gościu, poczytaj troche postów i dopiero później zadawaj takie pytania.

 

Olka

KOREK, bądz bardziej wyrozumiały dla nowych użytkowników, niektórzy są tutaj pierwszy raz i nie potrafią jeszcze się orientować między tymi wszystkimi "leki, o nerwicy i off-topic", więc może troche delikatniej!!!

 

bibi

Czesc DarkAngel!!! Fajny awatar

 

DarkAngel

Cześć bibi. co tam? jak tam? kwiatki podlałaś?

 

bibi

DarkAngel nie gadajmy tutaj, bo rozbijamy kolejny temat

 

DarkAngel

Rzeczywiście, pogadamy kiedy indziej bo rozbijamy tylko temat

 

bibi

No to wróćmy do tematu, bo rozbijamy kolejny temat

 

KOREK

DarkAngel, bibi, prosze was, macie pw, macie gg, macie icq, macie irc, macie pkp, macie e-mail

 

Marlow

Ludzie, ja już sam nie wiem co się ze mną dzieje :shock: . Jak się kłade spać to mi się oczy po pewnym czasie zamykają i zasypiam. Macie tak czasami? Czytałem gdzieś że takie objawy ma zespół Szadołowskiego-Litha

 

[z ostatniej chwili ;)] Mikołaj

kura poprost kozaczy, myśle rze mieszka natakiej dzielni, że tam tylk kozaki wiecie oco hodzi, wolała jak nie ma kozaków, no i baba wyskoczyła no i jeb... i dlatego przeszła przez jezdnię :D

 

kura

A co was to obchodzi? SKĄD WY SIĘ URWALIŚCIE?

 

 

_____________________________________________________________

 

Poprostu uwielbiam Was. Wpadłem tylko na sekunde bo tyle postów urosło, myśle - na stówe coś mnie opuściło. Oczywiście po 20stu sekundach mogłem z dumą stwierdzić, że praktycznie nic :D:D:D zwłaszcza pogawędki nie na temat zawsze na czasie. Ekipa nie do podrobienia. Może internet to globalna wioska, ale forum nerwica to lokalna rodzinka. Nanikayoka człowienie!!!

 

PS.Musiałem wam to zrobić :D Przeglądałem sobie całe forum i w pewnym momencie stwierdziłem, że całokształtem zasłużyliście sobie na to (zwłaszcza co niektórzy :twisted::twisted: ). Chyba mi za ten topic nie przysługuje zsyłka na banowo??? :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dzięki. Należy mi się zatem piwo 8) Ciesze się, że podeszliście do tego z humorem, jak wiadomo sztuką jest potrafić śmiać się z samych siebie.

 

Poza tym jestem tutaj z Wami dopiero od miesiąca i nie zdążyłęm poznać wszystkich bywalców, tak więc możnaby dodać jeszcze kilka wypowiedzi. Jeśli ktoś ma tylko ochotę to zapraszam do napisania kolejnego odcinka telenoweli "N jak nerwica"

Pozdrowienia dla wszystkich, trzymajcie za mnie kciuki za jutrzejszą fizykę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha :D ha ha ha ha :D ha ha ha ha hi hi he he hihi hi he he ha :D ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha hi hi he he hihi hi :D he he ha ha ha :D ha ha ha ha hi hi :D he he hihi hi he he ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha :D ha hi hi he he hihi hi he he :D ha ha ha ..khy, khy , khy, ojojooj...reirei jesteś bezbłędny :D:D , jeszcze łzy ze smiechu mi leca. :D

 

poprosze cos jeszcze!! smiechoterapia szyciej nas uleczy.

DA --to zdjęcie jest bombowe!!! chciałabym tak umiec, miałeś niesamowity pomysł. ale mamy fachowców na forum, moze jeszcze jakies talenty się nam objawią!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×