Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

dune, Może te ceny? hehe, mnie się zaczęło jak już stałem przy "Jednorękim Bandycie" (Dystrybutorze) potem masakra, nie wiedziałem co się ze mną dzieje, lęk jak sam Sku****yn! Jak płaciłem to się telepałem jak galareta, a kiedy odjeżdżałem zaczęło mijać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro to było zdaje się, tankownaie błyskawiczne.

 

Lady_B może "płaczliwość" jest słowem-kluczem dla doktorów...

 

-- 05 sie 2011, 02:00 --

 

Tak jest :mrgreen: Jeden wielki ryk silników, policyjnych syren, uciekających motocykli itd.

 

"Szybcy i wściekli" po polsku :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, Tak, to było tankowanie błyskawiczne, rzuciłem tylko pieniądze na ladę i w nogi. A co do szybkich i wściekłych to nie. Wiadomo Policja będzie ścigać idiotów na motorach, ale samochodziarze są bardziej zorganizowani i dobrze nam się żyje z Policją. My szanujemy ich robotę, oni szanują nasze zainteresowania, nawet czasem przyjadą tym pościgowym się pościgać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, hm płaczliwość zdaje mi się świadczy o nieradzeniu sobie z emocjami

 

That's the point. Czyli to coś znaczy... Ja mam płacz albo złość :evil: i wtedy milknę na amen.

 

 

Lady...ja bym rzekła z płaczliwość to dobry sposób na poradzenie sobei z emocjami....gorzej jak sie milknie.... :(

 

-- 05 sie 2011, 02:17 --

 

dune, Nie no to ja miałem typowy napad paniki, myślałem że to już koniec trasy...

 

no wiesz...a ja to co miałam...jak nie atak paniki...kiedy ostatnio widziales samozapłon tankujacego na stacji....?

jeszcze obsługę w to wprzęglam.... eh my waraici ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×