Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto z Was ma konto na Chomikuj


ketjow

Rekomendowane odpowiedzi

Sabaidee, siedzę na prywatnych trackerach dobre kilka lat, jedyne co jest lepsze to tylko "scenowe" FTP-y, ale o dostęp trudno, a i tak po chwili wszystko ląduje na torkach, tak samo jak "perełki", np. filmów, których nigdzie nawet nie można kupić, wystarczy mieć konto na odpowiednim trackerze. Z muzyką to samo, nawet jeszcze lepiej, bo np. Waffles (dawny OiNK), to kopalnia muzyki najróżniejszych gatunków. I wszystko w najlepszej jakości.

 

W sumie chomiko-podobne sajty nadają się raczej do bardziej prywatnych rzeczy, albo jakiś ebooków (chociaż tego też pełno na torkach i ftp-ach). Do filmów to jest średnie źródło, bo niewiele osób w ogóle daje opis techniczny pliku na temat kodeku, rozdzielczości i bitrate (przejrzałem te linki wyżej i niestety tylko przy kilku pozycjach jest takie info).

 

No a selekcja filmów typu "Tylko filmy z notą na filmweb.pl powyżej 7.25/10" to już w ogóle jakieś nieporozumienie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam, nie wiem na ile komuś się coś stamtąd przyda bo nie mam jakiegoś szału, ale jak ktoś lubi np. serial Friends to wszystko co trzeba u mnie znajdzie:p.

I jeszcze muzyki trochę, jakieś koncerty i filmy (głównie animowane i włoskie;))

http://chomikuj.pl/sajapilik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×