Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

w tej chwili ....wszystkiego nie ...Setaloft biore codzennie, Mianesecu nie biorę bo to straszne gówno i powoduje że odpływam ... a na drugi dzień czuje się jakbym był martwy :)))) Afobam doraźnie jak mnie ktoś wkurwi ... i Sedam doraźnie jak nie moge spać

A Korbinazol .....to nasza Korba - moderatorka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za cała terapię wychodzi 480. Jak się wpłaci całość od razu to masz 200 zł zniżki i wychodzi 280 na 16 spotkań. Miesięcznie 70 zł, ja myślę, że to bardzo przyzwoita cena (jak za indywidualną płaci się od 100 wzwyż za sesje :? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, ja mieszkam koło P-nia i studiuję w tym mieście, a właściwie już mam koniec tej męczarni, choć z drugiej strony szkoda.

 

Witam wszystkich użytkowników, jestem tutaj nowa, studiuję w Poznaniu i mam nadzieję, że znajdę tu kilka duszyczek, z którymi można porozmawiać ;)

Też mam taką nadzieję.

 

;)

 

-- 14 lip 2011, 09:50 --

 

hej, ja mieszkam koło P-nia i studiuję w tym mieście, a właściwie już mam koniec tej męczarni, choć z drugiej strony szkoda.

 

Witam wszystkich użytkowników, jestem tutaj nowa, studiuję w Poznaniu i mam nadzieję, że znajdę tu kilka duszyczek, z którymi można porozmawiać ;)

Też mam taką nadzieję.

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wrzucić na forum podania zawierające 2 zdjęcia. Drugie najlepiej z profilu :P ,ksero dowodu i może znajdziemy z Ahmedem jakiś wolny termin żeby was przygarnąć. Oczywiście oferta skierowana do kobiet :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, jaką poradnię zdrowia psychicznego na terenie Poznania (najlepiej centrum) możecie polecieć? Jakiego specjalistę? Wiecie coś o poradni na Garczyńskiego?

 

Ja nie wiem czy mam się wybrać do psychologa czy psychiatry.

 

Będę wdzięczna za podpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chodziłem na Os. pod Lipami. Zdrowie Psychiczne się chyba ta poradnia zwie. Ale bez rewelacjii tam. Zmieniłem na prywatnego.

 

-- 14 lip 2011, 16:17 --

 

Może napisze jednak coś więcej. Cudowna Pani psychol, gdy jej powiedziałem, że nie mam ochoty odstawiać tablet, powiedziała, że mam się zgłosić do MONARu bo jest uzależniony od antydepresantów! To była ostatnia moja wizyta tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chodze na os Pod Lipami do p doktora Filusia .. młodszy chyba odemnie jest, ale wypytał mnie o wszystko łącznie z długościa ptaszka :)

Narazie byłem u niego 2 razy wiec nie powiam czy mogę polecić. Ludzie podobno chwalą tego gościa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×