Skocz do zawartości
Nerwica.com

Skomplikowana sytuacja - jak się zachować?


Bolek130

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem z dziewczyną od prawie 3 lat. Na początku zakochałem się bez opamiętanie, nie widziałem nic poza nią. Było pięknie, romantycznie, nic mi w niej nie przeszkadzało. Od pewnego czasu przeszkadza mi w niej dużo. Nie czuję już tej samej euforii, tego samego uczucia, co na początku. Już mi się tak nie podoba, za to moją uwagę przykuwają inne. Ona jest bardzo uczuciową osobą, bardzo przeżywa niepowodzenia, porażki życiowe, jej ojciec jest alkoholikiem, a ona ma prawdopodobnie syndrom DDA. Nie ma dobrych kontaktów z mamą, nie za bardzo lubi spotykać się z rówieśnikami, ja jestem dla niej głównym wsparciem, mi się przeważnie zwierza ze swoich problemów i sukcesów. Kiedy jej się coś nie układało, nie raz słyszałem teksty w stylu: "zaraz się potnę". Kiedy przyszedłem do niej, a wiedziała, że wypiłem piwo, zaczęła przeraźliwie płakać. Kiedy zaczynała studia i nie dawała sobie na początku rady, wpadła w taki amok, że zamknęła się w toalecie, nie chciała z nikim rozmawiać, krzyczała, mówiła, żeby wszyscy jej dali spokój, no i długo płakała. Boje się, żeby nic sobie nie zrobiła. Jak mam się z nią rozstać? Boję się o nią. Zależy mi na jej zdrowiu. Proszę o pomoc. Dziękuję z góry i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolek130, Porozmawiajz Nią o tym jak Ona się zachowuje. Powiedz, że Cię to martwi.

Czy Ty chcesz ją zostawić z uwagi na Jej stany?

Przeszkadza Ci to,że pochodzi z dysfunkcyjnej rodziny?

Teraz pewnie obawiasz się, że gdy ją zostawisz to Ona może sobie coś zrobić?

 

Swoją dorgą...Ona powinna się leczyć, chodzić na terapię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×