Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Waplo, ja nie wiem co Ci ludzie tacy jacyś drętwi jakby byli chorzy na jakieś nerwice, depresje czy chady... ;) ludzie nooo.... Przytargam wam te Chipsy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u innych ale mnie chipsy po prostu kręcą (mega paczka ok. 250 gr na jednego browara ,tylko potem nie wiem po czym mnie boli wątroba :mrgreen:. Ja też mam chad ale teraz jest wersja lekko wypasiona czyli...drobne hipo, dlatego taki jestem skłonny do spotkań. W innej fazie ...Winnetou wybacz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, ale ja np tak daleko nie wyruszę sama w obecnym stanie... chcieliśmy zrobić zlot dla Trójmiasta ale zamierza do nas wpaść też parę osób z innych rejonów. Więc jak ktoś chętny to bardzo prosimy ale nie robimy jakiegoś zlotu na szeroką skalę. Zwłaszcza że na przełomie czerwca i lipca będzie już tu problem z zakwaterowaniem takiej ilości osób. Taki tyci zlocik to będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, no wiem wiem ale przez "sama" miałam na myśli osoby które znam bliżej... takie znane mi osoby które mój umysł odczytuje jako całkowicie bezpieczne... to samo dotyczy miejsca... na chwilę obecną dla mnie w grę wchodzi tylko Trójmiasto bo je znam czyli jest bezpieczne... może za rok... jak jeszcze będę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byśmy wszyscy mieli hipo to do spotkania doszło by już dzisiaj i to dwa razy, po południu i wieczorem :mrgreen: .Atak poważnie to

może trzeba zacząć już dyskutować nad terminem spotkania i wybrać optymalny termin. Będzie już jakiś punkt zaczepny i może się wtedy znajdzie więcej chętnych :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×