Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam, jestem nowa:( mam chorobę lękową:((


PAULINA301190

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukując w internecie informacj na temat depresji, choroby lękowej trafiłam na to forum. Czytając wątki czuję , że nie jadna ja jestem ,,chora''. Cieszę się,że mogę podzielić się z kimś problemami które są we mnie. Moja choroba lękowa zaczęła się gdy zaczęłam pracować, małe pomieszczenie w centum handlowym , bez okna, bardzo chwalę sobie tą prace ale od kiedy pamietam zawsze lubiałam ruch, tam czuję się jak w klatce. Po 2 miesiącach pracy siedząc, myślać poczułam ze czegoś się bardzo boję , było mi strasznie duszno, w głowie myslałam tylko: boże nie ma powietrza. Poczułam straszny skurcz brzucha nie mineły minuty jak znalazłam się w toalecie. Dzień w dzień biegałam do wc z tym samym problemem. Myślalam , że mam grype jelitowa ale to nie to to przez mój lęk. Byłam u lakarza powiedzialam o moim problemie zapisał mi xanax 0,25 po niech czułam się super. PO 30 TABLETKACH był miesiąc spokoju było mi dobrze nic nie odczuwalam. Aż do wczoraj, myśłałam ,że oszaleje czułam taka adrenaline w krwi nie moglam sobie z nią poradzic , miałam jakieś ziołowe tableki miętowe na stres troche ulżyło ale nie na długo. Nie moge poradzic sobie z tym lękiem, tym bardziej ze zawsze pojawia sie w pracy , chyba ,że przed długa podró ale unikam takich sytuacji. Pomóżcie , doradzcie. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×