Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomyłka w znakach zodiaku!


Gość zappa

Rekomendowane odpowiedzi

Baran moze do Ciebie nie pasowac po prostu dlatego, ze znak, ktory znasz (czyli baran) to tylko Twoj znak sloneczny. Mozna powiedziec, ze to takie skrotowe ujecie tematu - skupienie sie tylko na sloncu. Natomiast astrologia wyroznia jeszcze wiele innych skladowych horoskopu...Sa strony, ktore Ci wszystko moga wyliczyc. Ja np. jestem zodiakalnym bykiem (slonce w byku) ale mam ascendent w wadze oraz ksiezyc w lwie, merkurego w baranie itp. Te skladowe, ktore teraz wypisalam sa najwazniejsze (ale jest wiele innych) i dopiero na ich postawie okresla sie czyjs charakter...Ja mam cechy wszystkich dominat mojego horoskopu- byka, lwa, wagi i barana, a nie tylko byka.

 

Dodam jeszcze, ze warto sobie to wszystko przeanalizowac. Wychodzi dosc ciekawy i zgodny z prawda obraz wlasnej osoby, tym bardziej, ze kazda planeta oraz slonce i ksiezyc reprezentuja inne strony naszego "ja". Slonce to nasze ego (to kim sie czujemy, kogo chcemy pokazywac innym), ksiezyc to nasze skryte potrzeby, merkury "odpowiada" za kontakty miedzyludzkie itp, itd.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie z ksiazek astrologicznych bierze sie ta wiedze. Trzeba znac date urodzenia i godzine oraz wspolrzedne geograficzne miejsca urodzenia. Wszystko rysuje sie na zodiakalnym kole i wylicza aspekty miedzy znakami (koniunkcje, opozycje i inne straszne rzeczy :D) Dzisiaj jednak chyba tylko pasjonaci cos takiego robia, poniewaz wszystko moze Ci wyliczyc specjalny program sciagniety z netu. Tam podajesz swoje dane. Jak wpiszesz miejsce urodzenia program sam wskaze Ci wspolrzedne, narysuje kolo oraz wypisze jaka planete masz w jakim znaku itp ;) A interpretacje sa m.in w necie - i w pigulce i bardziej rozbudowane ;) Niektore sa rewelacyjne i wiecej mowia o mnie, niz testy psychologiczne.

Jako zodiakalny skorpion i jesli masz jeszcze inne elementy horoskopu wzmacniajace woja skorpionowatosc, powinnas zlapac bakcyla, jesli chodzi o astrologie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale tak Ci nie moze wyjsc - ze jestes waga !!! Jak Ci to wyszlo :)

http://www.astrologia.pl/urania.html To jest fajny program i w dodatku polski :) Tu oblicz - zaraz znajde fajna stronke z interpretacjami. Ale dawno sie tym juz nie interesowalam, wiec nie wiem, czy tak szybko znjade:) Czekaj

 

Mam! http://proastro.wordpress.com/ To sie fajne wydaje, choc ja z innej strony korzystalam. Teraz jednak jej nie widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zawsze byłam baran i baranem zostanę do końca życia :mrgreen: wedle tego tutaj to niby rybą mam naprawdę być, ale ryba w ogóle do mnie nie pasuje. poza tym nie wierzę w horoskopy, choć namiętnie czytuje Wróżkę i od działu z horoskopem zwykle zaczynam jej lekturę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jakieś to są :D

skorpion to żywioł ziemi,więc stabilność,materia.Nie interesowałam się sam raz tym znakiem bo nikogo z pod tego znaku nie znałam.Napewno są rozsąde,rozważne,ważne są dla nich dobra materialne.Tyle co słyszałam,że to trudny znak do spółżycia na codzień,nie wiem ile w tym prawdy ale to chyba zależy jak dla kogo bo dobrze by się dogadywał z innymi znakami z żywiołem ziemi czyli np koziorożcem i ze znakami wody np ryby

 

 

 

Ja jestem 3 dekada wodnika (14 luty) żywioł powietrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×