Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Agnieszka_1988,

 

Dzięki:)) Zjadłam z 2 talerzy zupkę i chyba trochę Twojej energii też doszło bo czuję się ciut lepiej:) A ja mimo mojego dużego wzrostu mam słabość do takich wysokich butów:) Mam już z 5 par takich około 11 cm , ale nie mam czarnych.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAO, nie bardzo rozumiem...? Ja pisze o rodzinie, osobach mi bliskich.

A kazdy, KAZDY czlowiek ma jakies wyobrazenia i nie ma w tym nic zlego, o ile sie o tym rozmawia i wyjasnia.

 

Zgadzam się, zatem jak widzisz nie ma w tym ani krzty złośliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sauna - oj tak - ale musiałaby być zaraz obok domu... i razem z zimnym basenem.

 

Ech,,, muzyki słucham z ypoutube i nie wiem co dalej. W ramach "uszczęśliwiania" na święta to rodzice chcą mnie zmuszać do udawania, że jest ok... i najlepiej bym pojechał na święta... i by było jak dawniej. Czyli źle i ładnie udawać.

 

[Dodane po edycji:]

 

PM - spójrz z dobrej strony.... ludzie są życzliwi zazwyczaj. Nie doszukuj się wszędzie czegoś złego. Choć wiem jak trudno ufać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to juz wybor nalezy do Ciebie...Jak masz sie meczyc, to faktycznie lepiej nie jedz.

 

Ja tam nie udaje niczego w Swieta, bo w zasadzie nie mam kiedy... Rzecz jasna oprocz momentu skladania zyczen, ktory jest tak zenujacy, ze az mnie sciska na sama mysl o tym... :roll: Tak wiec po skonsumowaniu wypalcowanych i wymietolonych oraz smierdzacych perfumami ciotek i wujkow ochlapow oplatka, biore na talerz garsc pierogow z grzybami i kapusta i wraz z "mlodszymi" czlonkami familii koncze szopke zwana Wigilia i udaje sie wraz z nimi do zupelnie innego pomieszczenia, gdzie panuje atmosfera zgola inna od wigilijnej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, fuuuuuuuuuuuuu az mnie sciska na mysl o tych sztucznych zyczeniach bleeeeeeee nie wiem jak ja to zniose. To w Wigillie dzieli sie oplatkiem? Czyli w piatek, tak?

 

a w tamtm drugim pomieszczeniu z "mlodszymi" co robicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×