Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przeczenie myślom "S"


Gondzia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziś wróciłam ze szpitala...i w wypisie znalazłam coś takiego jak : Przeczy myślom "S".W związku z tym moje pytanie jest takie- co to takiego?Czy to znaczy, że przeczę myślom samobójczym czy co?Totalnie nie wiem do czego to przypiąć...:/Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.Pozdrawiam depreski i depresantów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gondzia, "myśli s" w terminologii psychologicznej to własnie myśli samobójcze.

 

podejrzewam, że popełniasz jakieś akty samouszkadzające bądź miałaś próbę samobójczą, jednak w wywiadzie pewnie powiedziałaś, że wcale nie chciałaś się zabić... zgadza się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tak właśnie było.Do szpitala trafiłam bo miałam źle dobrane leki,które nasiliły myśli samobójcze i mało brakowało żebym nie zaczęła się okaleczać :why: (skończyło się na mocnym drapaniu rąk).W wywiadzie zaprzeczyłam :roll: bo myśląc logicznie nie chciałabym tego zrobić,ale leki pociągnęły mnie w większy dół.Na szczęście w szpitalu szybko odstawili ten lek,jestem teraz na dobrych bo nie mam myśli samobójczych,planuje już co dalej ze sobą robić:)Powoli naprzód! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogóle te całę szpitale psychjatryczne to jakieś pojebane miejsca, ostatnio w wiadomościach w gdańsku była afera związana z personelem szpitala, który znęcał się nad pacjentami, Sam nie wiem, ale chyba równie dobrze można trafić też do więzienia, też będzie hardkor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×