Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Monika1974, ja tak mam od dwóch lat... :roll:

nerwicaman, a co tam zobaczyłeś?

_asia_, też nie lubię takiego słońca od razu mnie oczy bolą i czuję się jakbym miał mieć objawy migreny :(

 

no troche sie zmarnowalem tej nocy, do tego w pracy rozcialem sobie glowe dosc mocno i jeszczee jest solidny guz, poza tym swoja twarz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, Agnieszka_1988, no swiatlowstret to jeden z objawow migreny.... Ja mam dzis tez caly czas pozaslaniane w pokoju zaslonki a w kuchni zaluzje, wyjde na dwor na swieze powietrze jak slonce juz bedzie zachodzic. 8) jutro maja byc juz chmury, wiec odzyje. :D ja dostaje migreny od jakiegokolwiek bardzo jaskrawego swiatla, masakra. :evil:

 

Basiu, dobrze, ze sie tak troskliwie zajmujesz kicia...

 

Kasiu, dlaczego to znowu zrobilas? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MARIAN1967, Bolą mnie od kompa od TV od świateł!

ale to nie zawsze ale raz dziennie mam taki światłowstręt...

do tego nie lubię głośnej muzyki i przeszkadza mi zapach! takie jakby wyostrzone zmysły... :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, ja cierpię na migrenę klasyczną tzn. z pojawiającymi się mroczkami. Też to masz?

Nienawidzę tego, bo zawsze czuję się, jakbym traciła wzrok. Zawsze przechodzi tak po około 30 minutach, ale i tak to okropne uczucie... Ostatnio obudziłam się w środku nocy ze strasznym atakiem migreny i na dodatek zdrętwiała mi lewa ręka i twarz :shock:

 

[Dodane po edycji:]

 

 

Agnieszka jedz sniadanie i do banku :evil:

 

Nie rozkazuj mi, mężczyzno :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, a nie bolą Cię oczy od świateł samochodów, alb od komputera?

 

Mnie bolą często oczy od świateł samochodów, jadących z przeciwka. Aż czasem ciężko mi się skupić na drodze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nienawidze tak silnego slonca przy mroznej pogodzie... :evil: A kogo pytam to sie zle dzis czuje, wiec moze to tez wina cisnienia w powietrzu.

 

 

Dokladnie, ja tez czuje sie kiepsko przez to. Slonce w zimie = mroz... Ale i tak wybywam za godzine zaraz na zakupy, bo sie juz umowilam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MARIAN1967, też ubieram okulary często w samochodzie... a zwłaszcza w zimie!

Agnieszka_1988, też czasem mam taką migrenę z mroczkami ale bół głowy po tym jest niesamowity :roll:

i też mi drętwieje twarz i ręce ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, heh po prostu jesteśmy z patologią na Ty :lol::lol::lol:

poza tym jak się szło z kumplami to trzeba było im pomóc!

;)

ale te czasy się już skończyły na szczęście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek - mam to samo!!! nadwrazliwosc na swiatlo, zapachy, smaki i dzwieki. widze za ostro, sluch mam bardzo wyostrzony i zapachy tez o wiele silniej czuje niz inni, a smak to juz w ogole - dla mnie cos jest np. slone, a inni jeszcze tyle dosalac musza, bo w ogole ich zdaniem nie jest to slone. :shock:

 

Agnieszka_1988, mi sie pojawia wczesniej zawsze jeden czarny latajacy mroczek. do tego mdlosci, uczucie jakbym byla na statku (takie falowanie), baaaardzo silna nadwrazliwosc na swiatlo, zapachy, dzwieki, czesciowe porazenie miesni oka i danej strony twarzy poprzez szyje az do barku. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka_1988, też czasem mam taką migrenę z mroczkami ale bół głowy po tym jest niesamowity :roll:

i też mi drętwieje twarz i ręce ...

 

Robiłeś sobie jakieś badania w związku z tym? Ja miałam tomografię i wszystko wyszło ok.

 

[Dodane po edycji:]

 

_asia_, bardzo Ci współczuję, bo znam ten ból... Bierzesz jakieś leki na te ataki migreny? Ja mam jakieś doraźne, jednak po przeczytaniu ulotki oczywiście odechciało mi się ich stosować... Wolę się pomęczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ludziska!!mam wielkà prosbè!!dziecko ma do napisania referat pt."Wykorzystanie wlasciwosci mechanicznych,elektrycznych i magnetycznych w urzàdzeniach codziennego uzytku"....moze ktos cos wie na ten temat??bardzo bèdè wdzièczna za jakàkolwiek pomoc!!bardzo bardzo!! :D i przepraszam za off top. :oops: .

Buzka!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, no takie coś jest denerwujące... w pracy słucham muzyki i nagle czuję jakbym miał za głośno puszczone... przyciszam prawie do zera i tak jakby za głośno! Tak jakby mi miało bębenki popękać :(

do tego muszę zaraz wejść do ciemnego pomieszczenia bo mnie tak po gałach razi że nie idzie wytrzymać!

jakby tego było mało to w ustach czuje smak mydła :P czy jakiegoś płynu i mam mdłości! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, heh po prostu jesteśmy z patologią na Ty :lol::lol::lol:

poza tym jak się szło z kumplami to trzeba było im pomóc!

;)

ale te czasy się już skończyły na szczęście :D[/quote

 

ja wiem czy na szczescie, troche to glupie sytuacje, ale jezeli sie nie zaczyna walki to juz jestemy usprawiedliwieni, fajnie pozniej sie posmiac na nastepnej imprezie

 

Agnieszka przepraszam :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka_1988, też czasem mam taką migrenę z mroczkami ale bół głowy po tym jest niesamowity :roll:

i też mi drętwieje twarz i ręce ...

 

Robiłeś sobie jakieś badania w związku z tym? Ja miałam tomografię i wszystko wyszło ok.

 

[Dodane po edycji:]

 

_asia_, bardzo Ci współczuję, bo znam ten ból... Bierzesz jakieś leki na te ataki migreny? Ja mam jakieś doraźne, jednak po przeczytaniu ulotki oczywiście odechciało mi się ich stosować... Wolę się pomęczyć.

Można wiedzieć jakie tabletki?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×