Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

A ja lubiè!!kurde :twisted: ja ja zwykle..niedlugo mnie z tego forum wyniosà forumowicze,jak Jagnè z "Chlopow"na taczce z kameiniami..lubiè niedzielè,lubiè poniedzialki-praca,wièc cos siè dzieje..a wogole rano biegnè na basen!!i jestem w trakcie realizacji pewnego planu i to zaprzàta moje mysli bardzo!! :twisted::twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natusia, Ty ,taka slicznotka,tym bardziej powinnas znac swojà wartosc pod wzglèdem urody! a nie narzekasz na swoj wyglàd tylko!!!!Jestem pod wrazeniem zdjècia ,ktore wrzucilas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie dziewczynki Jesteście śliczne .. 8) nie ma brzydkich dziewczyn są tylko takie, które nie dbają o swoja urode czyli wszystkie są ładne ..a to oznacza, że tylko faceci sa brzydcy bo ktoś musi byc brzydki na tym świecie. :roll:

 

No nie wiem... Dla mnie jest raczej tak, jak w tym "dowcipie" -Bog stworzyl Adama i powiedzial: "Doskonale", a pozniej stworzyl Ewe i powiedzial: "Ale ty bedziesz musiala sie malowac" ;)

 

Za to kobiet maja ladniejsze ciala, cos za cos;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, poprostu polozylem sie 'na chwile' na lozku wieczorem i tak mi zostalo do rana :P i brak lekow juz dzisiaj odczuwam, chociaz z drugiej strony nie jestem taki senny. tak w ogole to u mnie w szkole byla ostatnio awaria ogrzewania, w klasach po 10 stopni, wszyscy w kurtkach :mrgreen: przynajmniej skrocone lekcje mielismy :P

 

[Dodane po edycji:]

 

i nie przytylem od tych durnych lekow!! caly czas waga na podobnym poziomie naszczescie :) ale fakt, ze ograniczam weglowodany i 3x w tygodniu bieznia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×