Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

paradoksy, Tak. :)

 

no przecudownie, jak codziennie...

sinusoida.

 

:///

 

Rozumiem...

 

[Dodane po edycji:]

 

Czasem myślę, że Boga nie ma, bo gdyby był to nie pozwolił by mi robić tych rzeczy, które robiłam i nie pozwoliłby mi się tak czuć jak się czułam.

 

On nie jest od tego, ponieważ ty masz wolną wolę i jak zechcesz go przyjąć do da Ci siłę wytrwać i możesz być pewna, że to co się stało nie było na marnę, ale poznasz to gdy zoabczysz Boga twarzą w twarz- po śmierci.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co o tym myślicie: powinnam umówić się na połowę listopada do lekarza na taką niby kontrolną wizytę. W sumie to nie mam żadnych niepokojących objawów, wszystko idzie ku lepszemu, leki jeszcze mam, bo mi lekarz rodzinny wypisał, a w związku z tym przyszło mi do głowy, że trochę tę wizytę przesunę (cięcia w budżecie ;) ). Iść czy sobie odpuścić na trochę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie dlaczego niektorzy ludzie nie mają mózgów.Pierwszy raz poruszylo mnie to wiele lat temu,chyba w przedszkolu..A mimo to za każdym razem wpadam w rodzaj..dziwnego oszolomienia,jakby śnieg spadl w czerwcu,jakby ktos dal mi w twarz zamiast pocalowac.

Medycyna nie zna przypadkow braku mózgu u noworodków..Wiec?Niektorzy podrosli i im powypadaly? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, nie wiem, do czego konkretnie się odnosisz, ale osobiście często się czuję jakby mózg mój zamienił się w zrytą sieczkę, więc już chyba nie jest mózgiem ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

Korba, szukasz zaczepki ?

 

ja? nie... sarkazmuje sobie tylko, a co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, nawet jesli masz w glowie mielonego-to uznanie dla Ciebie,bo strach pomyslec jaka bys byla gdyby wszystko bylo jak należy :mrgreen: Odnosze sie jak zwykle to zadziwiajacych wydarzen z zycia codziennego.Czlowiek mysli,że nic go nie zaskoczy,a tu suprise za suprisem.. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończy mnie ta dieta zdrowotna, obudziłam się przed trzecią, bo byłam głodna!!! przeleżałam godzinę i wstałam, bo i tak nie mogę już usnąć. musiałam zrobić sobie śniadanie. o czwartej rano... :pirate::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×