Skocz do zawartości
Nerwica.com

Offtop z Pytania do admina....


linka

Rekomendowane odpowiedzi

Korba, czekam jak zwolni się funkcja moda to punktuje sobie. :lol:

 

Przykro, że tak traktujecie innych, jeśli ich nie lubicie, nie tolerujecie, to nie lepiej olać, a nie podburzać do dyskusji? Paragrafy zawsze się znajdą, trochę żałosne dostać ostrzeżenie za takiego rodzaju off-topa. ;)

 

pozwolę sobie jeszcze odpowiedzieć - mnie nawet nie było podczas całej afery, nie brałam udziału w dyskusji. szkoda z drugiej strony, że na niektórych zielony kolor działa jak czerwona płachta na byka, niezależnie kto za nim stoi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrogość, arogancja, brak szacunku dla rozmówców, pogarda, niesamowita agresja ( nie znając wnioskuję to na podstawie postów. Oceniam posty.)

Kłótnia, która była luźną rozmową urosła do monumentu, a te stwierdzenia o niesamowitej agresji to jakiś specjalny zabieg manipulacji ze strony moderatorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca, jako strona zainteresowana dodam tylko tyle,że nie byla to żadna "luźna rozmowa".Niejednokrotnie musialam zmilczec zaczepki i prowokacje Użytkowniczki.Dla mnie byla to conajmniej niekomfortowa sytaucja,tak jak pranie brudow ze mną w roli glownej-bylam conajmniej zmieszana i zdegustowana.Do tego nagminne offtopy i prowokacje,dzialania mające na celu podburzenie użytkowników i sprowokowanie awantury.Ale to tylko moje zdanie,każdy ma prawo do swojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz aż strach wysyłać jakiekolwiek PW skoro ich treść jest ujawniana na forum publicznym.

Ja myślałam, że wiadomość prywatna, jest prywatna nie tylko z nazwy (bez względu na treść).

A co do afery to podzielam zdanie Mocci (jak się Ciebie odmienia przez przypadki :pirate: )

 

A jeśli LasVegas miała być tą dziewczyną posądzaną dziś (za długo na forum dzisiaj siedziałam to widziałam te posty o intrygantce)o knowania to wychodzi na to, że była jednak postrzegana na podstawie jej charakteru i tego czy da się ją lubić czy nie. Fakt, że LV przesadzała w wielu słowach, ale sprawa została moim zdaniem załatwiona tak jak napisała to Mocca, że "Wy też przesadziliście pokazując scenę nienawiści, zmasowany atak moderatorów" - tak to wyglądało z boku, ale strony zainteresowane pewnie to inaczej odbierały No ale na szczęście zaraz pójdę się myć i o całej sprawie zapomnę, bo mi do szczęścia nie jest potrzebna, ale chciałam dodać moje 3 grosze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no - jaki zmasowany atak moderatorów? jak ja przyszłam, było już po wszystkim - wtrąciłam się w tym wątku - okej, napisałam ze 2 posty i nie widzę w nich nigdzie nienawiści, ale ok, niech będzie.

a widzieliście tam Paranoję? Green Eye? może i Ridllic przybył specjalnie aby wziąć udział w zmasowanym ataku?

 

dajcie już spokój, bo gdyby każdy użytkownik robił takie show za ostrzeżenie.... to wyszłaby z nas naprawdę banda gestapowców.

 

notabene to dość intrygujące, że ten sam użytkownik ma zawsze problem, niezależnie kto jest w składzie moderatorów.

i zawsze robi piękne przedstawienie :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

shadow_no, nie zdążyłam przeczytać Twojego posta. już milknę :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to ujawnianie pw??Ktos ujawnil swoje pw??

ja jej do mnie.

ma prawo wyzywać mnie na pw?

jak do niej rzekomo ktoś (nie wiem czy pamiętacie kto) wysyłał obraźliwe pw to od razu leciała z print screenami. nie widzę więc powodu, dlaczego sama nie miałaby zostać tak samo potraktowana.

z mojej strony to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dziewczyny buzi na zgodę, bo wychodzi na to, że ja kogoś oskarżam jak tylko swoje zdanie piszę. A w ogóle to zabawny ten wieczór na forum - chyba muszę wyjść do ludzi, by móc napisać "miałam dziś zabawny wieczór z prawdziwymi ludźmi" :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×