Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

k_o82, mam do oddania Szczurzyczkę,czarną malutką sliczną,podobną do odmiany Dumbo.Napisalam na forum szczury.org,że jest i wyslalam zdjęcia-zamiast jakiś merytorycznych informacji od zainteresowanych uzyskalam tylko umoralniające wyklady

-że karma nie taka (malutka jest na zdjęciu w wiaderku z karmą-notabene MY samodzielnie mieszamy karmę,tylko używamy tego wiaderka)

-że pet leży na stole (no ludzie!)

-że na pewno jestem pseudohodowcą i mnożę w domu zwierzęta,po czym je sprzedaje dla zysku..

pelno domniemań oskarżeń i pouczeń-nie wiem k_o82, jak możesz nazywać coś takiego osiągnieciem!Jeśli trucie komuś dupy i malostkowość oznaczaja,że cos sie komuś udaje-to nawet wole by mi nic sie nie udawalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej robaczki-wrocilysmy z corà z nad morza :D pogoda mimo prognoz byla bajeczna-slonce przygrzewalo-spacerki brzegiem morza :105:

Trafilysmy na polski statek Fryderyk Chopin-wogole widzialam ludzi z TVP 2 na zywo- :mrgreen: swietnie zorganizowana akcja -reklamujàca Polskè:seria koncertow fortepianowych,a wieczorem 6.08-pièkny pokaz sztucznych ogni.Bylam mile zaskoczona-naprawdè..Ogolnie bylo super-tylko stanowczo za krotko.Hotel+jedzenie-na poziomie. Magdaa, ten festiwal jest w calej Europie!!-w Ostendzie tez byl :D cos niesamowitego-pokaz odbywal siè na plazy-ludzi zatrzesienie ;)

Czujè sie swietnie-wlasciw ie to ja zapomnialam juz o nerwicy chyba..Buziaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k_o82, :shock: w sumie-uderz w stol a nożyce się odezwą :D Jak ci sie coś nie podoba-droga wolna-nikt za tobą tu nie bedzie plakal z tego co widzę :pirate:

 

[Dodane po edycji:]

 

Monika1974, jedziemy we Wrześniu do Barcelony,ale to bardziej w interesach niż na wakacje-i tylko na weekend.A na wczasy mam nadzieję pojedziemy już niedlugo..chcialabym gdzies na Kaszuby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, ale ja nie jestem tutaj dla Ciebie jak nie zauważyłaś :D

tym bardziej nie mam zamiaru się z Tobą bawić w klub wzajemnej adoracji :P nie muszę uderzyć w stół a nożyce się już odezwały wczoraj :twisted: więc takie dogadywanie zostaw dla znajomych :brawo:

wiem jesteś głosem wszystkich użytkowników na forum i czytasz w ich myślach :brawo:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszliśmy w plener, zrobiłem z nią prawie 500 zdjęć http://www.fmix.pl/album/62075/natalia-s/1

ale chudzina :!::? nie rozumiem jak tak można się odchudzać na patyk, zero dupy, zero cycka, tylko kości... chociaż widziałam jeszcze chudsze na ulicach Łodzi :shock: Jak widzę taką laskę to czuję niesmak i współczucie(bo to może być zaburzenie anoreksja).

 

Magdaa a jak tam Twój biznes? Rozkręcasz go w końcu?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lili-ana, ty na pewno jesteś lepszą modelką i od 4 lata się tym zajmujesz profesjonalnie?

pokaż swoje zdjęcia z sesji profesjonalnych, na pewno lepiej wyglądasz? oceń swój wygląd a potem sie dopie.... do innych.

na pewno ma lepszą dupe i cycki od Ciebie i nie mam celulitis, nigdzie jej się tłuszcze nie przelewa

taka moja rada, dla Ciebie też Shadowmere.

predzej mi strzeli 50tka niż ty osiągniesz tyle co ona. śmiać mi sie chce z was, ale dobrze że krytyka leci

bo zazdrość wam dupe ściska że nigdy tego nie bedziecie miały.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie byla sesja profesjonalna-to raz.

A dwa-modelka to też nie byla.

Modelka to Ania Jagodzińska,Marcelina Sowa,Magda Frąckowiak itd.

W życiu nie widzialam modelki z opalenizną z solary,wybacz.

Ja nie aspiruję do modelowania,a ci co aspirują powinni się liczyc z komentarzami..tyle ode mnie w tym temacie :lol:

 

[Dodane po edycji:]

 

wovacuum, nigdzie nie napisalam,że źle wygląda ta dziewczyna,a jesli tak,to pokaz gdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, jasne :D znawca fotografii się odezwał :lol:

napisałem wyżej, możesz sobie tylko pomarzyć o takiej sesji :brawo:

dużo na pewno wiesz o fotomodelingu i modelingu.

na pewno wiesz że modelka powinna mieć powyżej 178cm i nie więcej warzyć niż 58 kg :D

a co do solarium lepiej opalona niz blada jak dupa niedzwiedzia :yeah:

napisałem wyżej, jak nie potrafisz się pogodzić z tym że gorzej wyglądasz żal się komuś innemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, nie lap mnie za slowa-napisalam tak,bo piszàc o kims ze smiechem"pomaranczowa chudzina"mozna sobie skojarzyc,ze piszesz o kims zlosliwie,czyli zle.Na pewno zrozumialas co piszè.Gorzej siè czujesz ostatnio czy co?jesli tak to wspolczujè-naprawdè.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, nie napisalam,że jest chudziną-to byly slowa kogos innego,więc dlaczego przypisujesz je mi?to nie ja napisalam,że czuję niesmak i wspolczucie jak widzę takie laski-wypowiedzialam się tylko i wylacznie na temat jej koloru skory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie krytykowałam tej dziewczyny jako modelki tylko to że jest bardzo chuda i mi się takie coś nie podoba i tyle. A Ty żeś się dowalił k_o82

Jeśli chodzi o wygląd to uważam że wyglądam od niej lepiej, mimo tego że jestem po dwóch ciążach to mam nadal fajną figurkę, ważę 56 kg przy wzroście 172cm. Akurat figurą to się mogę pochwalić.

Shadowmere jest śliczną dziewczyną, więc nie wiem czego tu ma zazdrościć.

Wcale nie zazdrościmy tylko oceniamy tą modelkę jako kobietę(jej wygląd), przynajmniej ja.

 

[Dodane po edycji:]

 

I nie krytykowałyśmy fotomodelingu i modelingu.

Wyluzuj facet :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę dolewać doliwy do ognia, ale moja koleżanka jest profesjonalnym fotografem i pracuje także dla magazynów mody, więc fotografuje też profesjonalne modelki. Oto efekt jej prac: http://www.beatapevny.com/

 

Nie powinieneś się aż tak oburzać k_o82, nikomu żal dupy nie ściska, osobiście uważam, że Shadowmere urodą znacznie przewyższa Twoją modelkę, każdy ma przecież prawo do własnego zdania.

 

A tak przy okazji, to opowiedz, co osiągnęła :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście uważam, że Shadowmere urodą znacznie przewyższa Twoją modelkę, każdy ma przecież prawo do własnego zdania.

 

jestem dokładnie tego samego zdania, z ust mi to wyjęłaś. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×