Skocz do zawartości
Nerwica.com

NASEN - POTWORNIE uzależnia jak narkotyk


Gość Ridllic

Rekomendowane odpowiedzi

ewaryst7, a Ty daruj sobie takie komentarze - moderatorzy są też po to żeby między innymi dbać o ortografię.

Jakoś tego nie zauważyłam, żeby moderatorzy poprawiali ortografy, a często ludzie sadzą nie takie kwiatki i to notorycznie!! Też uważam ,że komentarz Ridlica był w tym wypadku nie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, no to przykro mi, że tego nie zauważasz(bo jak możesz zauważać skoro moderatorzy poprawiają te błędy i nie jest to widoczne gołym okiem), jak ktoś ma pojedyncze błędy to się ich nie poprawia ale tutaj był to temat, napisane do tego (niezgodnie z netykietą) wielkimi literami i ja na początku nie wiedziałam o co chodzi.

Jak się komuś poprawia błąd ortograficzny to należałoby podziękować i go poprawić.

Jeśli ktoś ma problemy z przyznaniem się do błędu radzę zapoznać się z hasłem Dysmózgia na YT - tam jest to pięknie opisane :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tą uwagą ortograficzną rzeczywiscie przesadziłes i nie tłumacz sie głupio ze funkcja moderatora jest równiez wykrywanie i korygowanie takich błędów .. jakbys był taki akuratny to dodatkowo pokrzepiłbys tego biednego człowieka dobrym słowem czego nie uczyniłeś niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×