Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czuje sie rozdarta wewnętrznie jak Kordian!!!


elena_a

Rekomendowane odpowiedzi

Ojejku .... ja już naprawde nie mam siły!! czuje sie tak źle. Czuje sie jak Kordian! rozdarty wewnętzrnie.. bez żadnego celu życia... i mysli o samobójstwie.. Dlaczego ja sie z nim utożsamiam? chyba dlatego że mam chorobe wieku!! Jestem naprawde nie dożycia. Czuje sie nie potrzebna i mam wrażenie że przeszkadzam innym. Jestem taka nerwowa ciągle, czuje niepokój w sercu który mnei paraliżuje. wszystkim się tak pzrejmuje zawsze i kiedy jestem w towarzystwie czuje sie nie swojo i jest mi lepiej samej. Ciągle chce mi się spać a w sytuacjach nerwowych strasznie drżą mi ręce.. Mam już tego dosyć. Czuję ze to nerwico-depresja. W ogole nie wierze we wlasne sily i jestem pesymistycznie nastawiona do wszystkich i wszystkiego.

Pomóżcie mi prosze!! mam ciągłe kłody pod nogami.

 

(dop*DA)Nastepnym razem jak założysz temat prosiłbym aby jego nazwa była bardziej zrozumiała....zobacz regulamin tego subforum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eleno_a takich współczesnych Kordianów znalazło by się tysiące, bo wielu z Nas nie ma jasnego ściśle określonego celu. Jednak czemu by takiego celu nie poszukać? Może w Twoim życiu jest zbyt wiele monotoniczności? Także czuję się inny niż reszta ludzi, źle mi z nimi. Nie mogę się dogadać czuję się obcy i dlatego nie rozmawiam z nimi. Tematy ich rozmów wydają mi się bez sensu albo wręcz takie duperelowate, że nie warto sobie nimi zawracać głowy. Zacząłem od nich stronić i to mi się podoba, można tak żyć i to nie jest nic złego. Nikomu przecież krzywdy nie robisz. Jednak jeżeli chodzi o cel to już inna bajka, trzeba go znaleźć samemu. Niekiedy szuka się go całe życie i do tego bezskutecznie. Zdarza się też, że cel w życiu nada jedna rozmowa tak jak było w moim przypadku. Od czego masz oczki? Rozejżyj się do okoła coś wkońcu zobaczysz. Pozdrawiam i życzę odnalezienia "zguby".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie

Kiedy czytam Twoja wypowiedz, to tak jakbym czytala o sobie..

Dokladnie tak samo sie czuje i nie wiem co ze soba zrobic.

Mysle o wizycie u lekarza i to jak najszybszej + jakiś lek (oby tylko nie powodował ospałości)

Jeśli chcesz, napisz do mnie, porozmawiamy 5254725.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×