Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zespół lęku napadowego


efka100

Rekomendowane odpowiedzi

witam

z góry dziękuje wszystkim za podpowiedzi zwłaszcza polakicie?jeszcze nie bardzo sie łapie na tej stronce.Moje lęki podobno nie są taki złe ale ja uważam je za przerażające.Od 17 roku zycia radziłam sobie sama taka zosia samosia,mam wspaniałą córkę jednak nie jestem z ojcem dziecka 3 lata tem poznałam najwspanialszego faceta na świecie który przygarnął nas 2 do siebie i 14 luteg bedziemy obchodzili 1 rocznice slubu.A moj lek pojawił sie w pażdzierniku lekarze wytłumaczyli to tak przez długi czas w swoim zyciu musiałam liczyc tylko na siebie ciagle na wysokich obrotach,w koncu znalazł sie ktos kto daje mi poczucie ze nie jestem sama i pusciły mi nerwy potocznie mówiąc w związku z tym ze 1 atak miałam w tramwaju mam lek przed jazda tramwajem.Gdy tylko wsiąde juz mam kołatania serca,dusznosci i poczucie ze zaraz nie bede mogła oddychac.Poza ta sytuacja fumkcjonuje normalanie.Czekam na dalsze spostrzezenia co zrobic z tym fantem?i prosze dajcie instrukcje gdzie tu was znalesc i gdzie pisac pozdro efka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×