Skocz do zawartości
Nerwica.com

Boję się!!


christina122

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś 15 minut temu siedziałam sobie normalnie, oglądając telewizję i nagle tak mocno pare razy ucisło mnie w głowie:(

Boję się.Co robić ???Czy to z nerwów ?Teraz mam nudności.

 

Czy to nerwica ??

Dzisiaj w trakcie dnia trochę ćwiczyłam.Po południu miałam zawroty głowy, straszną senność

 

 

 

Prosze o odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, neurolog stwierdziła mi nerwice.Ale boje sie jak mam takie objawy, że moge miec tętniaka mózgu, albo wylew, albo coś podobnego i boje sie wtedy być sama w pokoju.

Wczoraj ogarnął mnie strach z nieznanego powodu, myślałam o śmierci, na dodatek chłopak do mnie nie przyjechał.Wzięłam kropelki Nerwosol, miałam od tego nudności, potem jeszcze mnie uciskało w głowie, tak jak by mi coś tam rosło dużego.

Bałam się i boję, że jestem poważnie na coś chora.

Dzisiaj od rana w głowie czuje jakby lekkie mrowienie, głowa ciężka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, neurolog stwierdziła mi nerwice.

Na jakiej podstawie neurolog moze wystawiac taka diagnoze? Zdaje sie ze przekroczyl kompetencje. Zęby tez leczysz u neurologa? Od takiej diagnozy jest (tylko!!) psychiatra. Idz jak najszybciej do psychiatry zanim nie zdarzy sie cos nieprzewidzianego. Masz jakies obawy przed psychiatrą? Jakies nieciekawe skojarzenia? Boisz sie etykietki "wariatki" w razie gdyby ktos sie dowiedzial ze bylas u psychiatry?

 

Ale boje sie jak mam takie objawy, że moge miec tętniaka mózgu, albo wylew, albo coś podobnego i boje sie wtedy być sama w pokoju.

Jesli masz nerwice to takie objawy są typowym jej wkrętem. Wizyta u psychiatry najszybciej jak sie da.

 

Wczoraj ogarnął mnie strach z nieznanego powodu, myślałam o śmierci, na dodatek chłopak do mnie nie przyjechał.Wzięłam kropelki Nerwosol, miałam od tego nudności, potem jeszcze mnie uciskało w głowie, tak jak by mi coś tam rosło dużego. Bałam się i boję, że jestem poważnie na coś chora.

Bedziesz poważnie na coś chora jesli nie zaczniesz sie prawidlowo leczyc! Psychiatra w przyszlym tygodniu, koniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziłam do psychologa, myślałam, ze po tym chodzeniu do niego bedzie lepiej, było na pare tygodni, teraz znowu objawy czasami są chore.I się strasznie boje, ze moze rzeczywiscie mam tętniaka.

Musze chyba isc do psychiatry, macie racje.

Ale on mi zapisze jakies leki tylko ? czy terapie też zastosuje jakąś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze chyba isc do psychiatry, macie racje. Ale on mi zapisze jakies leki tylko ? czy terapie też zastosuje jakąś ??
Nie chyba tylko na pewno musisz isc do psychiatry. Prawdopodobnie dostaniesz jakies antydepresanty i cos na sen, bo pewnie nie sypiasz najlepiej. Prawdopodobnie tez doraznie jakies leki przeciwlękowe - moze xanax, moze zomiren, zalezy jak bedzie wygladalo badanie. Musisz wiedziec, ze psychiatra ma takich pacjentow na pęczki i niekoniecznie bedzie wygladal na przejętego czy zmartwionego, nie bierz tego do siebie. O terapii musisz pogadac z psychologiem, ale psychiatre tez zapytaj. Nic sie nie boj, wszystko bedzie OK, ale nie mozesz niczego ukrywac: jak masz jakies dziwne wkręty, glupie mysli, matrixa czy cokolwiek takiego - powiedz lekarzowi. Nie przejmuj sie jego reakcją, widzial juz zapewne wiekszych "wariatow" ;) Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

christina122, neurolog stwierdzić nerwicy nie za bardzo może jak już napisał Majster, ale za to świetnie może sobie dać radę w wykluczaniu tego czego się boisz - nie masz tętniaka, wylewu tym bardziej ......

Pisałaś wcześniej, ze dostałaś Zomiren doraźnie od neurologa - jak będziesz miała ataki bierz go - on od tego jest, ale wizyta u psychiatry jest niezbędna, powinien zapisać ci leki na stałe.

Co do terapii - ile na nią chodziłaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×