Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to moze byc wina tatuażu??


załamany na maxa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakies pol roku temu zrobilem sobie dziarke . ale nie robilem jej w profesjonalnym salonie tylko u kolesia w domu , ktory pracuje w salonie. wszystko przebiegao sterylnie ale nigdy nie wiadomo:/ minelo juz pol roku a ja teraz strasznie zle sie czuje otoz nie mam na nic sily jestem zmeczony wszystko mnie boli , czuje sie jakbym wychodzil z ciala jakbym mial zemdlec poprostu tragedia . robilem badania w szpitalu zakaznym i wszystko ok jedynie czego nie robilem to na hiv. poprostu ja nie daje juz sobie rady nie moge zaczac normalnie zyc jak dawniej nie mam sily nawet wyjsc na dwor a wczesniej bylem bardzo aktywny fizycznie wrecz nie do zajechania nigdy sie nie meczylem a teraz szok . jeszcze do tego mam takie objawy :otoz moj problem polaga na tym iz nie moge poradzic sobie ze swoim oddychaniem a dokladnie czy wy macie tak ze czasami przypomnicie sobie o oddychaniu i jak sobie przypomnicie to juz wtedy wy musicie sami oddychac bo jak sie o tym zapomni to orgaznizm sam oddycha . no wlasnie to moj problem polega na tym ze ja nie moge o tym zapomniec tylko non stop mysle ze zaraz nie bede umial oddychac ze nie zaczerpne powietrza ze nie umiem tego robic ze zaraz sie udusze ja juz nie moge tak dalej zyc poprosu nie moge wytrzymac, do tego jeszcze nie mam na nic sily nic mi sie nie chce czuje sie jakbym umieral , kiedys mialem piekne zycie wszystko mi sie chcialo uprawialem sporty a teraz nic tylko leze i boje sie ze zaraz sie udusze i umre :( jakie badania mam sobie zrobic albo co mam wogole zrobic bardzo prosze o pomoc:( jestem zalamany :( CO MAM ROBIC DORADZCIE CZY TO PRZEZ TATUAZ???????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mialem wkrete ze zarazilem sie przez dziare i zrobilem sobie badania krwi i na hiv tez wiec nie przejmuj sie mi koles robil jakas maszynka wlasnej roboty a sterylizacja polegala na podgrzaniu igly ogniem wiec spoko na bank nic nie masz a z oddychanie tez tak mam wiec standard pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załamany na maxa, widze ze najbardziej męczy cię oddychanie, ja to co opisujesz miałem w wczesnej młodości :) tak z 15 16 lat miałem i wtedy po raz pierwszy dostałem coś na kształt ataku, po tym przez 3 miesiące miałem jazde z oddychaniem a dokładnie wyglądało to tak że przez 24 godziny na dobe, musiałem tak jakby samemu nabierać powietrze, bo wydawało mi się że jak przestanę to nie bede odychał, nie mogłem spać, ale jak o tym na chwile zapomniałem to było git, niestety szybko myślenie wracało. Meczyło mnie cąłe wakacje, kiedy poszedłem do szkoły puściło.

Musiasz skumać że nic takiego sie nie stanie, nie udusisz się, to jest coś na kształt natrętnych myśli, wkoło podświadomie wraca ci myśl ze sie udusisz, że musisz samemu regulować oddychanie itd. Miąłem identycznie a jeszcze oddycham :)

Pozdrawiam masz moje gygy 5464702 jak bys chciał sie uspokoic bo widze ze na to niezła faza cię wzieła :) a pamiętam ze meczy to okropnie.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... tez mam tatuaz ale nigdy (co dziwne ;) ) nie przyszlo mi do glowy powiazac go z jakas choroba :)

z tym oddychaniem- to tez mi sie przypominaja poczatki nerwicy. Skoro zrobiles wszystkie badania (mozesz zrobic tez to na hiv to cie uspokoi troszke) to proponuje wybrac sie do psychiatry bo to traci nerwica lekowa jak nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam dziare ale jeszcze nigdy nie wymyslilam sobie teorii ze mam nerwice od niego :D

Zalamany na maxa- wybierz sie do psychiatry po diagnoze a nie na zakazny :) tatuaz nie ma nic wsolnego z Twoimi objawami bo masz nerwice lękowąi tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×