Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chad,leki. Prosze o pomoc.


dzama

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pisze w sprawie mamy. Otoz tydzien temu w srode zostala zabrana do szpitala,miala zaeorty glowy, wywracala sie,nie bylo molziwosci jej podnoscic. Pogotowie zbadalo jej cukier i wyszlo 520 wiec zabrano ja do szpitala i leczono na cukrzyce. Minal tydzien a ona dalej jest nieobecna, plus do tego trzesie sie,szczeholnie rece,az nie potrafi sama.jesc... i twraz nie wiemy co.sie dzieje. Bo mama.leczy sie na chad i zazywa leki lit i klozapol. Lit staramy badac sie co miesiac,ostatni wynik byl z 2.stycznia i byl wynik dobry dolnej granicy. Moze.jest ktos tutaj kto ma troche pojecia czy to moze byc wina litu czy klozapolu ? Do.lekarza psychiatry dopiero w orztszlym tygodniu pojedziemy... i nie wiemy co mamy robic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie mega lęki, czyli to trzęsienie się, mogą być od klozapolu, zaczęły u mnie się jak zmniejszalem dawkę. To była jedna wielka masakra nawet nie wiedziałem, że człowiek może mieć tak silne lęki.

Ja jestem świeżak jeśli chodzi o chad, właściwie to mam zaburzenie schizoafektywne. Myślałem, że klozapol to się daje w schizofreni tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×