Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, kumple, z którymi zwykle jeżdżę nie lubią tych zespołów, ale może jakichś pasażerów znajdę. Jeśli się nie wyrobię z egzaminem, to pozostaje pociąg do Warszawy. Myślę, że jak już jadę przed siebie, to mnie to nie męczy, hej, za horyzont :105:

 

Purpurowy, chyba też zacznę tak dorabiać, chociaż w mieście jest za duża konkurencja. Ale sprzedam stare kaloryfery ;)

 

Troszkę czarnego humoru: "Kiedy nie masz czasu na umieranie, bo się musisz uczyć".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, powiedz mi jeszcze Purpu jak się czułeś jak zbierałeś puszki i teraz bo to najważniejsze?

Nie uważam zbieranie puszek za pracę hańbiącą.

Jak zbierałem to całkiem fajnie. A teraz też fajnie, bo trochę kasy z tego wpadło.

Miałem już więcej nie zbierać, ale chyba od poniedziałku jak się wykuruję, to znowu zacznę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, mirunia, Dziewczynki ja zaszalowana już od paru dni... mam strasznie wrażliwą szyję na ziąb. Potrafię latem chodzić w apaszce. W sumie ok, bo jest pretekst do posiadania imponującej kolekcji apaszek i szali. ;)

 

mirunia, Przeczekamy tą zmianę, byle nie kopać dołka... :bezradny:

 

Purpurowy, Nie dość, że dużo chodzisz ku zdrowotności i figurze, to jeszcze piniondz z tego jest... :smile: Ale chyba niedługo koniec sezonu, nie?

 

Jedzonko wyszło pyszne. Robię się miszczem warzywnych gulaszy. :smile: Zrobiłam z czerwonej soczewicy, cukinii, selera naciowego, białej cebuli, papryki, pomidora i dyni, plus oczywiście przyprawy, troszku czosnku i zielonej pietruchy. Dla chłopaków z dodatkiem paseczków kurczaka i pity na zagryzkę. Chciałam Was pokusić fotą, ale mi zastępczy lapek nie czyta telefonu.

 

Mała odsapka i idę z psem, zahaczymy o biedrę. I tak dzionek minie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, mam pomysł. weź przykład z purpurowego i zbieraj puszki. Bedziesz mogła spacerować do woli a nawet w wolnej chwili zahaczysz o galerie i czokolade. Ale z drugiej strony cyklopka ma racje bedziesz miała konkurencje w Krakowie niemałą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz idę po 3 ziemniaki dla siebie do obiadu i jak zjem to chcę widzieć odpowiedź na takie trochę z tyłka pytanie - jak mówi się slangowo na studentki z pierwszego semestru które przyjechały uczyć się do miasta z małych miejscowości albo na proces ich "dogłębnego zmiejszczania się" w początkowym okresie pobytu 8) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tosiu , ale nie zachowujesz się tak prowokacyjnie jak Lusesita Dolores w stosunku do Płatka . Powinniśmy zareagować wcześniej . Interwencja Artemizji bardzo mnie ucieszyła , bo już sama "zagotowałam" :silence:

Jak znam Tosię (ale mogę się mylić) to ona raczej to w żartach napisała. ;)

Bo ona strasznie lubi żartować. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tosiu , ale nie zachowujesz się tak prowokacyjnie jak Lusesita Dolores w stosunku do Płatka . Powinniśmy zareagować wcześniej . Interwencja Artemizji bardzo mnie ucieszyła , bo już sama "zagotowałam" :silence:

Jak znam Tosię (ale mogę się mylić) to ona raczej to w żartach napisała. ;)

Bo ona strasznie lubi żartować. :D

nie strasznie, mnie sie nikt nie boi

a serio to nie wiem kto na ile panuje nad emocjami przez chorobe i nie oceniam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, mirunia mnie dopiero migrena odpuscila ... Bylam na malym spacerze i maluskich zakupach w BIedrze --- chcialam miesko kupic bo sporo mies na promocji no ale udalo mi sie tylko nabyc sznycelki wp z szynki. Cena za paczke --- 4,08 :D

A tak dopiero bede jadla , bo za caly dzien zjadlam pol drozdzowki ze sliwa i kanapke.

Pocwiczylam tez zalecone cwiczenia oraz przelozylam rozmowe o prace ktora mialam miec dzis .Udalo mi sie to zrobic i mam nadzieje ze juz sie doskladam --- przynajmniej przezziebieniowo na przyszly tydzien.

Kosmo slyszala jakie mam ataki kaszlu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, fajna sumka za te puszki :great: kiedys pojechalam oddac gazety i stare ksiazki takie jeszcze z technikum ktore zalegaly mi w piwnicy --- zarobilam 10,50 a tego byl caly karton , chyba malensko placa za papirzyska . :angel:

 

Karolina66, ja to nawet juz tego nie czytam . Jak sie masz? Ostatnio malutko bywalas:*********

Ja jak widac chorujaca na kregi :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, fajna sumka za te puszki :great: ja kiedys pojechalam oddac gazety i stare ksiazki takie jeszcze z technikum ktore zalegaly mi w piwnicy --- zarobilam 10,50 a tego byl caly karton , chyba malensko placa za papirzyska . :angel:

Prawdę powiedziawszy nie za orientuję się w cenach makulatury, ale myślę że jest tak jak mówisz, że niezbyt wiele za to płacą.

Z metalami też jest różnie, bo na przykład puszki aluminiowe dzisiaj sprzedałem za 3,30zł za kilogram, a puszki stalowe (też po piwie) nie pamiętam dokładnie, ale chyba 20gr za kilogram.

Wiadomo, są też inne metale, np. miedź jest dużo droższa od aluminium, mosiądz itp. W każdym razie, jeśli człowiek chce, naprawdę może niezłe sumki na tym zarobić. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal bez formy, zmęczona słabością. Nic mi się nie chce, choć ciasto dla Męża upiekłam...odkładałam to, a lubię gdy On jest zadowolony :roll:

Odłożyłam spotkanie ze Znajomymi, bo prostu nie chce mi gadać, siedzieć, w ogóle spotkań.

Dobrze mi tak jak jest. Pod wpływem zakończonego serialu-Sześć stóp pod ziemią, mam mnóstwo przemyśleń...

Dlatego takie filmy uwielbiam, bo coś z nich wynika, skłaniają do refleksji...

Czekam na Natalię :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×