Skocz do zawartości
Nerwica.com

IO RIO 2016


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zwłaszcza pływanie leży,mamy tyle basenów.A sukcesów brak.
Właśnie w Polsce nie mamy za dużo basenów w stosunku do krajów zachodu. Jest ich więcej niż kiedyś ale to i tak za mało a dwa przez to ze przez lata było ich jak na lekarstwo mamy kiepską bazę szkoleniową, mało trenerów i brak tradycji. Do tego w Polsce pływanie przynajmniej do nie dawno bo teraz to nie wiem to sport raczej dla bogatych, biednych rodziców nie stać na wysyłanie tam dzieci, no i dzieci z mniejszych miejscowości też mają mocno utrudniony dostęp, także znalezienie talentu jest mocno utrudnione bo grupa sprawdzanych dzieci jest stosunkowo nieliczna. Z tego co wiem to większość polskich czołowych pływaków zaczęła chodzić na basen bo miała krzywy kręgosłup, to nie dziwota że mamy takie kiepskie wyniki w tym sporcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, nie jestem,

A Ty Filozof uprawiasz jakieś sporty? :P

N

 

Lubię lekkoatletykę

ale tylko oglądasz, interesujesz się a nie uprawiasz. Wg mnie to właśnie lekkoatleci najbardziej zawiedli, bo wielu było pewniakami to medalu czy złota tak jak Fajdek a tu nici, ale jak widać medal z MŚ a w szczególności ME nie daje gwarancji medalu czy nawet miejsca w czołówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, nie jestem,

A Ty Filozof uprawiasz jakieś sporty? :P

N

 

Lubię lekkoatletykę

ale tylko oglądasz, interesujesz się a nie uprawiasz. Wg mnie to właśnie lekkoatleci najbardziej zawiedli, bo wielu było pewniakami to medalu czy złota tak jak Fajdek a tu nici, ale jak widać medal z MŚ a w szczególności ME nie daje gwarancji medalu czy nawet miejsca w czołówce.

 

 

Carlos,ja już z trudem wchodzę na 4 piętro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×