Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powiedz prawdę i tylko prawdę :)


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

generalnie zdefiniujmy czym jest "praca" :lol: bez podania definicji jest mi ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. załóżmy, że mnie zaskoczyłaś :lol: i miałaś na myśli źródło dochodu :lol: albo zajęcie absorbujące większą część dnia :lol: jednak na pewno "jednak" chodziło Ci o to żeby dowiedzieć się w jakiej części polski mieszkam uwzględniając najwyższy stopień bezrobocia w polsce :lol:

 

 

czy jeżeli najwyższy stopień bezrobocia w Polsce występuje na danym obszarze to znaczy, że mieszka tam najwięcej ludzi w stosunku do innych miejsc w polsce? :lol: w tym sensie, że bezrobocie to stosunek pracujących do nie. więc tam gdzie jest ich więcej... :lol: sprawi, że rynek będzie przesycony, więc trzeba organizować warsztaty dla bezrobotnych doksztłacające w zawodach, w których jest przesycenie :lol:

 

dziękuje za uwage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema niebo :lol:

 

zauważyłem, że pasy to metafora upokarzania powszechnie stosowana w życiu codziennym pod innymi postaciami. pani w szkole za to że rozmawiałem na lekcji kazała mi stać w kącie :lol:

 

pytanie jakie sobie zadaje jeżeli jestem człowiekiem rzekomo wolnym o określonych prawach ucznia jak można mi rozkazać iść do konta w znaczeniu kto nadaje osobie prawo do tego, że może je stanowić?

 

 

czy to metafora systemu? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×