Skocz do zawartości
Nerwica.com

zlosc, wscieklosc, frustracja


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

wyszło tak między słowami,że przyjechałam itd. ,dlatego Was ostrzegam że szczerością można sobie zaszkodzić ,nawet u lekarza

 

 

wiem o co chodzi .

Prawda jest ( u mnie ) taka ,że im mniej mowie lekarzowi tym lepiej na ty wychodzę .

Zreszta od lat zawsze mówię to samo że jest gorzej , albo jeszcze gorzej niż gorzej Wtedy jełopy traktują mnie poważnie . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ,ale jeśli powiem że coraz gorzej to wyląduje w psychiatryku a jak na razie się tam nie wybieram,nie jestem totalnym wariatem,nie chodze po scianach itd.,jestem przyjebana ,senna bez życia, normalnie jestem szalona zwariowana z poczuciem humoru ,no ale jeśli powiesz że tak jest jak jest to choroba dwubiegunowa czyli tez dla nich wariat i koło się zamyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy lekarze nie pomagają i leki to nie ich wina choc jestesmy sfrustrowani i zmęczeni swoimi zaburzeniami i zawiedzeni ze nic nie pomaga...oczywiscie jest tez jego podejscie i sposob prowadzenia wizyt rozmów to tez człowiek i ma swój sposób bycia , pracy...jest cos takiego jak pogodzenie sie z tym a jakość zycia to inna wogole sprawa...jak zyc pani premier :comone: ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakies totalne nieporozumienie z tym prawkiem :shock: az sprawdzilam ulotke i nie nalezy prowadzic do czas poznania dzialania leku.

Przynajmniej wiem co powiedziec gdyby cos ktos pytal.

 

Czasami tez mam takie wrazenie, ze Ci "normalni" ludzie sa bardziej walnieci niz my :roll: Zagrazamy bardziej sobie niz innym :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla lekarza jest wszystko albo czarne albo białe, dla swojego bezpieczeństwa fundują zwykle nam tą czarną stronę ,tak na wypadek,powiesz jedno słowo i to może zadecydować o twojej przyszłości bez analizowania sprawy

(dla precyzji) dla kiepskiego lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×