Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!!!

 

Fajnie minął dziś dzień w pracy, byłam zajęta, trochę papierologii, telefonów i szybko poszło. Teraz obiadek, gotuję zupę ( jakąś dziwną mrożoną mieszankę warzywną kupiłam, ze szpinakiem :shock: ), potem placuszki z bananami.

U mnie nadal chłodnawo, ale tylko trochę pochmurzyło.

Teraz energia ze mnie opadła, czeka na mnie wciąż biblioteka, zobaczę, czy się zbiorę, żeby wieczorkiem podejść.

Ciekawą dziś sensację mi franca zafundowała - boli mnie skóra głowy, tak jakby ktoś mnie ciągnął cały czas za włosy... :shock: Coś zawsze będzie nowego. Nie widzę "lekarskich" podstaw do takiego objawu, więc somatyk. Trudno, mam nadzieję, że jak zwykle minie.

 

Miłego wieczoru Wam życzę, popiszcie jak Wam dzionek mija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :D

 

Niedzielne popołudnie/wieczór spędziłam naprawdę przyjemnie. Jak wiele dają takie spotkania, ile pozytywnych emocji, przemyśleń, niosą ze sobą. Żałuję, że "sprawczyni" tego dobrego jest bardzo zajętą, aktywną niezwykle osobą, bo częściej przydałoby się spotykać...

Chyba zbyt długo siedziałam, bo odezwały się niestety problemy kręgosłupowe. No cóż, coś za coś ;)

 

Od rana dzisiaj mam problem z ciśnieniem, zawroty głowy, ból pleców - taki los.

 

Musimy kupić nową kuchenkę gazową i lodówkę, która musi być nieduża, bo pomieszczenie tego wymaga. Kuchenkę chcę z piecykiem gazowym, bo takie najbardziej lubię. Zatrzęsienie towaru nie ułatwia decyzji o zakupie. Najpierw przejrzę internet, porównywarki, może coś wybiorę.

Z zakupem płaszczyka ocieplanego wstrzymam się...chociaż jest dużo przecen, ale ja nie mam za bardzo kiedy buszować po sklepach. A poza tym sił brak...

 

Pozdrawiam wszystkich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, No to spotkanko takie jakie miało być - przyjemne i inspirujące. :great:

Niech Ci jutrzejszy dzień przyniesie lepszą formę!

A puchówkę kupisz sobie w następnym sezonie, na pewno będzie większy wybór niż na przecenie.

 

Byłam w bibliotece, nie pobuszowałam jakoś specjalnie, pożyczyłam literaturę "fachową", min "50 wielkich mitów psychologii popularnej". Ale zimno jest wieczorem, aż się prosi o gorącą herbatę. Brrr...

A później kolejny odcinek "Winylu", zachęciło mnie nazwisko reżysera, dobrze się ogląda, ale na razie mnie nie powalił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani dobry wieczor :**********

Alez u mnie paskudna pogoda.

Wrocilam z pracy jakos tak przed 18 . Zjadlam , zaraz pedze myc wlosy ( czego nie cierpię od kiedy choruje na glowe) I pozniej sobie zrobie pyszniasta herbatke i z ksiazka odpoczne.

W sumie to jakos weny nie mam na pisanie . Duzo zajec i tak jakos leci ze kompa jak wlaczam to do posluchania muzyki albo wczytuje sie na fragrantice w perfumy :mrgreen: znow mam jobla na tym punkcie :roll::roll:8) ale to przyjemny jobel bo pachnacy :angel::105:

 

kosmostrada, Kochana :********** ja tez bede do biblioteki leciala jakos w sobote .Musze oddac dwie ksiazki bo sie ktos na nie zapisal i nie moglam przedluzyc.U mnie tez zimno i mokro. Dolalo m i jak stalam na przystanku i czekalam na tramwaj.

 

misty-eyed, Aniu :********** tulam Cie w tym zlym samopoczuciu .

mam nadzieje ze uda Ci sie kupic jakkas fajna kuchenke. Moja tez juz stara jest ale poki co brak funduszy :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, platek rozy, dziękuję Wam serdecznie!!! Miłego wieczoru życzę!

Ja też jestem zapracowana w tym tygodniu, ponieważ Synowa ma dodatkowe zajęcia, w związku z tym zaczynamy dyżur o 7.30, a kończymy o 16.30 - do piątku.

Od 18 leżę, słucham muzyki i nic mi się nie chce. A mam sporo do zrobienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiajbył pierwszy dzień w pracy i nie za bardzo kumam o co biega. Biblioteka nie ma dokumentacji technicznej, i korzystają ze starego oprogramowania, ale się nie przejmuje najwyżej mnie wyrzucą. Wtedy zostanę kcuharzem. Zawsze kochałem gotować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :*********

Cala noc mialam mdlosci i wstalam oslabiona ... Nie wiem co to mnie zlapalo ale czuje sie jakbym sie miala przewrocic. Oby mnie tylko jakies grypsko nie lapalo.

A musze jechac so UP na drugi koniec miasta zeby se podpisac. Pozniej na warsztaty a ja najchet5niej bym sie zakopala w lozku.

Nadal leje .

Jakie u Was nastroje????

 

Spokojnego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

Ale wstrętna pogoda, czarno na świecie, z nieba pada żabami... brrr, wszystko boli przy takiej pogodzie.

Też bym najchętniej została pod kołdrą, ale siedzę w pracy i trzymam się za łeb!

 

platek rozy, Płatuś, nigdzie nie idź dzisiaj, zadzwoń, żeś chora! Przy takiej pogodzie doprawisz się gorzej, to pewnie grypisko Cię łapie i w takiej sytuacji najlepsze łóżeczko i kuracja.

 

Dobrego dnia Wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Doszła burość i do mnie. I nieprzyjemnie zimno.

Wróciłam znów z terapii wyczerpana, sama już nie wiem, dlaczego, żebym jeszcze jakieś straszności omawiała. Siedzę teraz w robocie i staram się otrząsnąć.

Umówiłam się dziś z przyjaciółką na kawkowanie. Z jednej strony cieszę się jak zwykle, a z drugiej moje jedyne marzenie na tą chwilę, to zalec pod kołdrą. :bezradny:

 

mirunia, Kochana mam nadzieję, że jakoś dzień Ci się rozwinie i na popołudnie chociaż troszku lepiej się poczujesz. Pogoda nas nie rozpieszcza... :bezradny: Ściskam mocno!

 

platek rozy, Platuś pojechałaś? Jak się czujesz? mam nadzieję, że Cię nie rozłoży... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×