Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kryty_k, Standardowe forumowe pytanie - czy bierzesz jakieś leki i jesteś pod opieką lekarza?

 

Od niedawna, na powrót, tak :-(

 

Co do notowania, staram się notować, ale ciężko nadać priorytety sprawom. Może gdybym pracowała po 20 h dziennie byłoby się w stanie wszystko zrobić. A tak zawsze jakaś sprawa ucierpi. Szczególnie gdy wszystko robię dwa razy wolniej przy tych problemach z koncentracją.

 

Ale przy cieniach w kadrze poleciałam nie ja, a kolega, więc nie jest jeszcze tak źle ze mną.

Choć nie ukrywam, że mega trudny czas dla mnie.

 

Teraz chwila relaksu, mogę poszydełkować, mały trenuje karate.

Kiedyś z nim próbowałam, ale to nie dla mnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, Wybieram się do wanny z różnymi specyfikami ku piękności. ;) A Ty co porabiasz?

 

Chałupę mam ogarniętą, jestem zmęczona ( nie tyle zajęciami. ile różnymi jazdami).

Jutro z rańca na terapię, na chwilę do pracy, a potem się zobaczy.

U mnie cały czas pada...

Bardzo miła rzecz mnie spotkała. Ostatnio jak byłam u kosmetyczki, to dostałam próbkę kremu. Rewelacja. Dziś dopytywałam się o cenę - kosmiczna - 240 zeta :shock: , oczywiste że nie na mój portfel. Wieczorem zadzwoniła do mnie kosmetyczka, że wykombinowała, że przecież ona ma salonową wielką puchę tego kremu i jeśli przyniosę słoiczek to ona mi przełoży i sprzeda po kosztach za trzy dychy. To strasznie ale to strasznie miłe... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×